Jump to content
Sign in to follow this  
Xukio

Regulamin forum

Recommended Posts

Witamy na forum społeczności Return of the Saiyans!


Tutaj możecie porozmawiać z innymi graczami, omawiać strategie i porady oraz porozmawiać bezpośrednio z twórcami gry. Czekamy na wasz udział i chcemy, abyście cieszyli się czasem spędzonym na naszym forum czytając, a także pisząc posty. Zapewniamy że z naszej strony podejście do waszych wypowiedzi będzie konstruktywne i profesjonalne, tak aby forum stanowiło miejsce, w którym możecie się cieszyć informacjami oraz wrażeniami z gry i tego samego oczekiwać będziemy od was. Poniżej znajdziecie listę reguł i wytycznych, pamiętajcie o nich podczas pisania lub odpowiadania na posty. Pamiętajcie, że naruszenie tych zasad może spowodować zawieszenie lub trwałe usunięcie z forum. Poważne lub powtarzające się naruszenia mogą spowodować zawieszenie bądź usunięcie konta gry. Ta lista nie jest wyczerpana i mogą znaleźć się nowe wpisy w zależności od zaistniałych sytuacji. Zastrzegamy sobie prawo do modyfikowania lub usuwania dowolnej zawartości forum zgodnie z naszym uznaniem. Pamiętajcie, że każdy dział forum może zawierać dodatkowe zasady specyficzne dla motywu przewodniego. Mamy nadzieję, że każdy będzie mógł cieszyć się pobytem tutaj w zdrowym, konstruktywnym środowisku. Możecie nam pomóc, zgłaszając wszelkie posty, które uważacie za naruszające te zasady.

 


Zasady i wytyczne forum:
1. Nie są tolerowane osobiste ataki, wulgaryzmy i inne formy nadużyć. Oczekujemy, że wszyscy użytkownicy będą respektować siebie nawzajem i opinie każdego użytkownika. Nikt nie ma prawa atakować jednostki, grupy lub pomysłu. Nieprzestrzeganie tej prostej reguły jest najszybszym sposobem na utratę możliwości publikowania. Poniżej znajduje się lista zachowań niepożądanych:
1.1. Celowe umieszczanie niekonstruktywnych, nieodpowiednich lub zaczepnych komentarzy w celu wymuszenia odpowiedzi lub powodowania kłótni jest zabronione,
1.2. Zabronione jest obrażanie, wyśmiewanie i niszczenie pracy innych użytkowników przez bezpodstawną krytykę postów lub samych użytkowników.
1.3. Nie wolno obrażać innych graczy. Musicie rozmawiać z innymi z szacunkiem
1.4. Zachęcamy wszystkich do zgłaszania postów, które uważajcie za naruszające zasady, jednak nie bierzcie na siebie, aby poinformować graczy, gdy dokonacie zgłoszenia. Mówienie "Zgłoszono" i inne tego typu zachowania nie są tolerowane tak samo jak zachowania, które zgłaszasz.
1.5. Zabronione są groźby oraz osobiste ataki na członków zespołu Return of the Saiyans oraz graczy. Wszystkie posty muszą być konstruktywne. Chcemy, aby wszyscy czuli się dobrze, dzieląc się swoimi opiniami na forum, pomimo że nie wszyscy się ze sobą zgodzą w określonym temacie. Niezależnie od tego czy post napisany jest w sposób konstruktywny zabrania się aby był napisany w sposób wysoce negatywny w stosunku do gry, graczy lub innych użytkowników forum.
Oto kilka wskazówek:
1.5.1. Rozumiemy, że czasami gracze mogą być sfrustrowani lub zdenerwowani wydarzeniami z gry lub na temat samej gry. Przed wysłaniem wiadomości należy poświęcić trochę czasu na uspokojenie i zebranie myśli. Opiszcie co wam przeszkadza i pamiętajcie, że ataki osobiste, bezpodstawne obwinianie i trollowanie nie są dozwolone.
1.5.2. Niezależnie czy macie jakieś problemy z gildią lub sojuszem, innym graczem czy z niektórymi mechanikami, oczekujemy, że opublikujecie swój post z poszanowaniem reguł.
1.5.3. Wreszcie, odpowiadając na wątki, prosimy o rozwinięcie dyskusji. Cytując cały post i pisząc QFT lub zamieszczając "Pierwszy!" i inne wypowiedzi typu +1 utrudniają zespołowi i graczom odczytywanie informacji i pozostanie aktywnymi w wypowiedziach w stosunku do tematu. Użytkownik ma obowiązek być opisowym i zwięzłym. Wypowiedzi muszą być jasne i odnosić się bezpośrednio do tematu.


2. Zabrania się podszywania pod innych użytkowników, a tym bardziej pod personel Return of the Saiyans. Po prostu nie róbcie tego, nawet jako żart. To zachowanie może powodować zamieszanie i nieporozumienia, które nie pomogą nikomu. Poważnie traktujemy te naruszenia i mogą one powodować
natychmiastowy trwały zakaz dostępu do forum lub gry bez ostrzeżenia.
2.1. Nie publikuj informacji osobistych. Bezpieczeństwo przede wszystkim! Uważajcie, gdy przekazujecie innym osobiste informacje i nigdy nie udostępniajcie informacji, takich jak nazwa konta, adres, kontakty z komunikatora, a nawet wiadomości e-mail na otwartym forum. Możecie używać prywatnych wiadomości, aby prowadzić takie rozmowy.
2.2. Wiadomości mające na celu wyłącznie skupienie na sobie uwagi zespołu deweloperów będą ignorowane. Wiadomości powinny być napisane dla widowni ogólnej, wątki, które zaczynają się od "DEV PLEASE REPLY" lub podobne, zostaną zignorowane lub zmienione zostaną ich tematy. 
2.3. Posty typu off-topic, lub niezwiązane z Return of the Saiyans są niedozwolone. Z wyjątkiem kategorii forum Dyskusje Ogólne. W innym miejscu dyskusje, które nie są związane z rozgrywką, mechaniką, ani doświadczeniami w grze lub rozwojem gry są niedozwolone.
2.4. Publikowanie tematów politycznych, religijnych lub innych aktualnych wydarzeń / tematów społecznych, które często powodują kontrowersje, jest zabronione. Dojrzała dyskusja na temat najnowszych gier lub filmów lub prostych wątków, aby poznać znajomych z serwera jest do zaakceptowania (choć prosimy o to, aby były prowadzone na minimalnym poziomie)
2.5. Dyskusja o udziale w przestępstwach lub nielegalnych czynach jest surowo zabroniona. Oczekuje się, że działacie zgodnie z prawem podczas uczestnictwa na forum. Publikowanie lub omawianie takich kwestii, jak nielegalne pobieranie chronionych prawem autorskim materiałów (oprogramowanie, muzyka itp.); narkotyki i inne zachowania, które naruszają międzynarodowe prawa jest zabronione.
2.6. Nie publikuj postów na temat exploitów lub "hacków". Zarówno exploity jak i „hacki” lub jakiekolwiek zachowania, które dają graczowi nieuczciwa przewagę, są surowo zabronione. Przypominamy że wykorzystywanie błędów gry na własną korzyść może spowodować kary dyscyplinarne przeciwko Twojemu kontu.
2.7. Niedozwolone jest pisanie wątków z opuszczenia gry, informując o Twoim odejściu z Return of the Saiyans. Informacja taka przekształca się w gorące debaty, a nawet kłótnie. Dla utrzymania konstruktywności forum prosimy was o zachowanie pożegnań dla siebie lub do przekazania ich w
prywatnych wiadomościach lub w grze, a z naszej strony będziemy życzyć wam szczęścia w życiu osobistym.
2.8. Nie publikujcie tego samego wątku lub odpowiedzi wielokrotnie. Próba uzyskania zainteresowania deweloperów lub graczy przy użyciu tej metody może prowadzić do zawieszenia lub zablokowania konta bez ostrzeżenia.
2.9. Reklamy pod każdą postacią, czy to na produkt, czy na sprzedaż, kupowanie kont, przedmiotów lub postaci za realne pieniądze jest zabronione i skutkuje postępowaniem dyscyplinarnym.


3. Wskazówki dotyczące zamieszczania zdjęć i linków:
3.1. Za każdym razem, gdy załączacie odnośnik do witryn lub obrazu upewnijcie się, że nie naruszają one żadnej z powyższych reguł. Witryny lub obrazy zawierające nielegalną treść, pornografię, przemoc, obsceniczne i inne treści sprzeczne z normami społeczności będą moderowane.
3.2. Nie wolno publikować tekstów w sztuce ASCII (obrazów utworzonych przy użyciu liter i symboli naklawiaturze)
3.3. Unikaj publikowania postów, gdy jesteś zdenerwowany lub zły.
3.4. Zachęcamy do publikowania konstruktywnej krytyki i zaskarżania naszych pomysłów. Krytyka często może prowadzić do wielkich postępów wraz z kreatywna dyskusją i konstruktywnym komentarzem. Szacunek do graczy oraz twórców Return of the Saiyans, ich pomysłów jest, pierwszym krokiem do stworzenia wspaniałej wspólnoty. Mamy nadzieję, że możecie współpracować z nami, aby utrzymać rozmowę ze wspólnotą w świetnych, aktywnych, zabawnych i zaangażowanych rozmowach.

  • Like 1
  • Thanks 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...