Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Last week
 2. Grinauto

  Closed Beta Tests

  Hello! I've been waiting this for a couple of years. Looking forward for a beta acess to test this out. Thank you!
 3. Ronillek

  Beta test

  Panowie, po wszelkie bieżące informacje zapraszam na Discord - tam przynajmniej kręci się jakaś dyskusja. Forum obecnie leży odłogiem z uwagi na to, że nie ma za dużo wiadomości podanych do publicznej informacji. Uzbrójcie się w cierpliwość, bo administracja sama nie jest pewna kiedy uda im się dopiąć wszystko na ostatni guzik (przecież nikt nie chce grać na serwerze, który będzie się co chwilę crashował i bugował, prawda?). Niektóre projekty startowały latami, tutaj czekamy stosunkowo niewiele, a i serwer jest obecnie włączony więc jest to już spory krok naprzód. Podobno w ciągu miesiąca ma zacząć się coś dziać, więc stay tuned! https://discord.gg/GuebJ6 <-- zapraszam cieplutko!
 4. Earlier
 5. matelosz

  Beta test

  Cóż, brak profesjonalizmu. Już kiedyś napisałem, że mogliby częściej info dawać, nakręcać sobie hype, to mi komentarz usunęli XD. Co zrobisz...
 6. Xukio

  Application Crashed

  Do wprowadzenia patcha błąd prawdopodobnie będzie poprawiony. Dziękujemy za zgłoszenie.
 7. Mordecai

  Beta test

  Projekt umarł czy o co chodzi? Zero informacji od 25 grudnia.
 8. Gajdas2

  Application Crashed

  Witam, ściągnąłem klienta ROTS po zainstalowaniu nowego windowsa 10. Wyskakuje mi oto taki błąd: Z góry dziękuje za wszelką udzieloną pomoc w tej kwestii :)
 9. Mlindez

  Closed Beta Tests

  Hello, guys! I would love to receive a key to test the game. Thank you very much.
 10. Raskolnikov

  Closed Beta Tests

  Hello! I'm very excited to play and test this awesome game. I would love to receive a key to be able to do so. Thanks!
 11. pawis2302

  Update 1.1

  można by dostać keya do bety??
 12. Mordecai

  Beta test

  Do lutego to jeszcze spoko, mogli by zrobić chociaż jakiś otwarty weekend, żeby zobaczyć jak to wygląda.
 13. Cool

  Beta test

  Jeszcze długo sobie poczekamy, sama administracja jeszcze nie jest pewna bo mają dużo roboty przed sobą. Osobiście stawiam na luty/marzec.
 14. Mordecai

  Beta test

  Kiedy można się spodziewać jakiejś otwartej bety, bądź nowej serii kluczy do zamkniętej? Obserwuje projekt już jakiś czas i z tego co widzę jest sporo chętnych to testowania.
 15. Zyzzmeister

  Closed Beta Tests

  Cześć Rodacy! Od dawna interesuję się projektem, który tworzycie. Z tego tytułu chciałbym poprosić o kluczyk do zamkniętej bety, abym mógł osobiście wypróbować tytuł. Pozdrawiam!
 16. Dexter

  Closed Beta Tests

  Pamiętajcie o mnie przy rozdawaniu tej nowej partii kluczy bo chciałem wreszcie sprawdzić ten serwer.
 17. xicor

  Closed Beta Tests

  Hi, I'm waiting for a long time for open beta tests but at this point I can't stand it anymore because Ots looks really wonderful and I want start play on it. I hope that I will help you find all bugs from the game. Im waiting for the key and see you in game! Greetings.
 18. rikitrini

  Closed Beta Tests

  Hello guys! I rlly like to get acces to the beta for help on the developement of this game i was waiting so long for a nice game of dragon ball like this and i rlly would love help and play on this game! So i hope i have luck and get a key! Thanks for make games like this😁😁
 19. Veltins#93

  Closed Beta Tests

  Czekamy z niecierpliwością!
 20. Cool

  Beta Key

  Koniec roku już jest więc zapewne początek, mam nadzieję na początek stycznia bo jestem podjarany jak Goku podczas transformacji na SSJ3 Trzymam kciuki ✊ za cały zespół i ogień z progressem 💪
 21. Cool

  Closed Beta Tests

  Oby tak dalej i do przodu bo już nie mogę się doczekać by sprawdzić grę a na youtube brak gameplayów albo szukać nie umiem :) Trzymam kciuki za projekt i dajcie jakiś IS albo wejściówki za symboliczną dyszkę bo warto was wesprzeć.
 22. Buczer

  Update 1.1

  Witam, chciałem tylko powiedzieć że gra wygląda świetni i już nie mogę się doczekać na jakieś "open" testy oraz chciałem zapytać na jakim etapie jest closed beta ? Pozdrawiam.
 23. matelosz

  Closed Beta Tests

  Ten projekt jeszcze żyje, czy już martwy? Dalibyście przynajmniej raz na miesiąc jakieś info.
 24. mldstr

  Closed Beta Tests

  daj mi ten klucz haha
 25. Goxilih

  Closed Beta Tests

  Chciałbym otrzymać kod do rejestracji i na własne oczy sprawdzić co się dzieje na serverze a nóż widelec uda mi się znaleźć jakieś błędy albo podpowiedzieć co można zmienić/dodać
 26. Kaldrick

  Closed Beta Tests

  Hey there. I love what you did with OTS and how you've reworked it completely. Given that I was playing Tibia ever since version 7.0, or possibly even earlier? I can't remember; and given that I absolutely love Dragon Ball (every series, including - or even at the top of the list - Abridged), I'd be more than humbled to join your test.
 27. Panek

  Closed Beta Tests

  Witam. Interesuje się projektem od dłuższego czasu i chciałbym uzyskać klucz do fazy beta testów. Uwielbiam Dragon Ball'a i chętnie spędzę czas grając i testując wasze dzieło.
 1. Load more activity
×