Jump to content
Xukio

Closed Beta Tests

Recommended Posts

Hello,

The project you are doing seems great and I would like to be a part of it.

I am a huge fan of DB series since it was aired in Polish TV ages ago (15? 20? years ago already?:)) I am still watching and following new anime series in this universum: DB Kai, DB Super, DB Heroes and movies related to those series. I am also keeping an eye on Saians Return project since like half a year. Previous forum registration attempt ended with an error (which I reported to you) but this time I succeeded.

I am a Java developer with a good eye for possible errors, inconsistent patterns and small details. I think I can help with the closed beta testing phase of the project.

Regards

BT

Dzień dobry, 

Dragon Ball jest ze mną praktycznie od dziecka, bo tylko to z ciekawszych bajek leciało w TV i tak zostałem z tym tytułem aż do dzisiaj a mam już ponad 20 lat. Grałem na różnych serwerach DB lecz wasz w szczególności zwrócił moją uwagę i od zobaczenia pierwszych screenów jak i prac Shikate śledziłem wasz projekt praktycznie bez przerwy, jak na razie nie podajecie zbyt wiele informacji dlatego chciałbym pograć na waszym serwerze żeby zobaczyć to piękne dzieło i pomóc wam w ulepszeniu go poprzez znajdowanie błędów w grze o ile takie jeszcze istnieją. Także byłoby mi niezmiernie miło otrzymać od was klucz by móc cieszyć się grą. Z góry dziękuję i pozdrawiam. 

Cześć, nie będę się mocno rozpisywał jak poprzednicy bo zapewne nie ma to wpływu na otrzymanie klucza ale będę wdzięczny jak dostanę jeden na przetestowanie tego wybornego ots'a :)

Cześć,

projekt obserwuje od października/listopada 2017 bodajże, w końcu coś świeżego w świecie serwerów DB, grałem na większości serwerów typu DBL, stare WODBO, HODB, DBV itp. lubię zarówno grę pve jak i pvp i jeśli uda się otrzymać klucz postaram się podzielić obserwacjami co można polepszyć sugerując się mniejszym i większym sukcesem poprzednich podobnych serwerów DB.

Pozdrawiam,

Seviasty

Hello, guys! 

I have been following your work, and I greatly admire it. The game is getting beautiful, it will be an honor to participate in the beta test of Return Of The Sayans! I hope to win a password!

Hello!

I'm very excited to play and test this awesome game. I would love to receive a key to be able to do so.

Thanks!

Hey everyone,

Fan from the Netherlands here. I've been following this project since it was announced on OtLand, and also followed the Facebook page to keep me up to date. I would love to receive a beta key to get to know the game better. Also big fan of DBZ like everyone else here!

I would like to have a key to play and see how is the purpose of this game and obviously, help in the future of the same.

I would like to have a key to play and see how is the purpose of this game and obviously, help in the future of the same.

se nao mandar mato teu pai

Hi,

I want a beta key to help test the game, find errors and improve the game community, please.

Czy można prosić o klucz do bety jeśli nie macie nic przeciw z chęcią pomogę i sprawdzę wasz server czy nie posiada żadnych błędów image.gif.15a1b36272851e83bb27b194f87a0071.gif😁

Hello ROTS team,

Return of the saiyans looks really promissing, i have following your updates for while, and it's keeping better relativelly fast. I would love to test it and help the way i can.

This project seems really nice, i tried to get a key last beta and didn't suceed :c. I'm following the updates, it's alredy much better than relatives projetcs and i would like to participate it. The way i can help in this beta  is searching for bugs, balancements and having some fun xD. Pls sir lemme in

Witam, czekam na gierkę już od bardzo długiego czasu. Jeżeli zdecydujecie się obdarować mnie kluczem, postaram się informować o napotkanych błędach w grze i wesprę wasz projekt finansowo kupując płatną walutę w grze.

I want to play the game for me and much more of dragonball and the game to stop the errors of the game to amuse me

I am a big fan of Dragon Ball and Tibia based games, I want to play so I can enjoy the game for a long time, report bugs and donate when available.

Ajuda nós, acompanho o projeto a bastante tempo gostaria de testar e fazer algumas stream para mostrar ao público Br! Abraço.

Hello.

I am a big Dragonball fan from germany. I watched every episod of Dragonball, Z, GT and Super. I played every game on the playstation too. I would like to have the Beta key, because i want test this game. Maybe i can help you to make the game better.

Edited by Seboulka

Como faço para conseguir uma chave beta? Se eu conseguir, posso streamar o beta ou tem alguma restrição?
Nao vi nenhuma stream dele desde que o beta iniciou.

How do I get a beta key? If I get, can I stream the beta or have any restrictions? I have not seen any stream from it since beta started.

Edited by Babidy

How do I get a beta key? I really would like to play this wonderful game.

PS: The team of developers is congratulations the game seems so amazing

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...