Jump to content

Gajdas2

Members
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gajdas2

  Application Crashed

  Witam, ściągnąłem klienta ROTS po zainstalowaniu nowego windowsa 10. Wyskakuje mi oto taki błąd: Z góry dziękuje za wszelką udzieloną pomoc w tej kwestii :)
 2. Gajdas2

  Okienko Battle

  @Xukio przy 1980x1080
 3. Gajdas2

  Okienko Battle

  Po dzisiejszym update a konkretnie chodzi o okienko Battle gdzie zostały dodane dwie rubryczki. Gdy okienko jest nie rozwinięte, a scrollujemy je w dół.. Te rubryczki nachodzą na nazwy stworzeń.
 4. Poniżej zamieszczam Screen'a po dzisiejszym update, gdzie widać jak pasek doświadczenia jest pełny, chociaż do lvl'a pozostało trochę doświadczenia. Nie zmienia się to ani po śmierci, przelogowaniu ani po zabiciu potworka - cały czas wygląda tak samo. Jeżeli się przyjrzysz możesz zobaczyć, że pasek nie ma jednakowego koloru. Dopiero po zdobyciu lvl'a dzieje się coś takiego z paskiem. Po zdobywaniu kolejnych procentów pasek zapełnia się stopniowo jak powinien, jednak przy około 50% doświadczenia jest jak na obrazku wyżej, pasek ładuje się od strony prawej zamiast lewej.
 5. Gajdas2

  Floor +1 / -1

  Witam, Jak już więszkość graczy pewnie spotkała się z problemem utrudniającym expienie, a mowa tutaj o wchodzeniu na floor +1 / -1. Jest nałożona blokada atakowania przez kilka sekund tuż po wejściu, gdzie nie tyczy to potworków, które zaraz po tym jak wejdziesz zaczynają cię atakować. Jest to utrudnienie nie tylko dla low-lvli' które mogą paść już zanim ta blokada zostanie zniesiona, ale również dla większych lvl'i, które expią na potworkach znacznie silniejszych. Moim pomysłem jest ustawienie tej blokady również potworkom na ten sam czas, ewentualnie zniesienie tej blokady całkowicie.. jak jednak wiadomo będzie to z lekka ułatwienie dla PVP.
 6. Gajdas2

  Closed Beta Tests

  Dlaczego mielibyście wybrać mnie ? Gram już w tibie DB od ponad 10 lat.. śledzę waszą twórczość już naprwadę długo. Hostowałem oraz posiadałem już wczesniej swoje własne serwery i to nie takie, które były zrobione na zwał - grało na nich po 200-300 osób dziennie (ostatni serwer: DB Warek - jeżeli ktoś jeszcze pamięta). Gdybyście mnie wybrali chętnie dodam kilka swoich groszy, dam dobrą radę.. A na serwerze będe aktywny codziennie i wypatrywał jakich kolwiek bugów oraz problemów samej gry. Jeżeli zaszłaby potrzeba to jestem chętny do tworzenia poradników odnośnie samej rozgrywki, questów i tak dalej. Na koniec dodam, że angielski u mnie jest na naprawdę przyzwoitym poziomie.
×