Jump to content

Andel

Global Moderators
 • Content count

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Andel last won the day on July 10 2018

Andel had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

2 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Andel

  fatal error

  Hello. Sorry for no response but we are already working on this
 2. Andel

  Excavation

  You need a key
 3. Andel

  My Personal Bug Reports

  Thanks for your work. Keep going. We are really grateful. If you find something more add it below my post.
 4. Andel

  Server Update

  Hi! We know it's hard to believe but it just happened! The patch is on! Yes! You can log in and test all the changes we made. We've also got some good news for people who did not receive a beta key before. Tomorrow, we'll give away some keys so stay tuned! You can download the current client version by ROTSupdateMenager or you can download it from the website www.saiyansreturn.com/ Some information about premium and some other features: - you can buy premium account in shop in game (FREE); - you can also buy GEMS and spend them on skins, etc; - all GEMS you purchased during the Closed Beta Tests will be moved automatically to OPEN BETA so you will not lose anything (e.g. if you buy 1000 Gems on Closed Beta Tests you will have them on your account upon the start of Open Beta). See you in game! Best Regards, RotS Team.
 5. Andel

  Key

  Hello. If you want to get a key post yourself here:
 6. Andel

  System Kapsuł

  Witam, System Kapsuł: - Co do systemu Kapsuł to myśleliśmy już nad nim. Jednak na chwilę obecną nie jest to priorytetem. Tak jak wspomnieliście wyżej pewne rozwiązania są ciekawe i ewentualnie, możliwe do wprowadzenia. Odnośnie domków: - Szczerze mówiąc nie widzimy takiej potrzeby. Domki funkcjonować będą tak jak obecnie. Domki w kapsule mogłyby sprawiać wiele problemów, np: znikające rzeczy po schowaniu kapsuły. Mogłyby także przeszkadzać innym graczom. Jedyną opcją byłaby możliwość stawiania takich domków w wyznaczonych strefach, jednak to nie ma sensu, więc lepiej żeby domek był na stałe.
 7. Andel

  Server down

  Poprawiamy błędy i edytujemy serwer na bieżąco. Na początku mogą się zdarzyć crashe, ale od tego są testy żeby je wyłapać prawda? w krótce serwer wróci
 8. Andel

  Server ON\Off

  Soon you will have more info at discord Check out our facebook. https://www.facebook.com/returnofthesaiyans/
 9. Andel

  Przebieg rozgrywki

  Pracy jest sporo ale już niedługo będziemy mieli dla was newsy
 10. Andel

  Shoutbox

  Dzięki za propozycję pomyślimy nad tym.
 11. Andel

  Regulamin

  Witam. Regulamin w języku polskim dodany jest w dziale Regulamin Forum. Pozdrawiam
 12. Andel

  Przebieg rozgrywki

  Mapa będzie dość duża. Jest to pojęcie względne ale osobiście uważam ją za sporą. Robiona od podstaw przez zespół. System sag będzie jak najbardziej występował. Team hunt jak najbardziej. Nie będę spoilował ale część postaci stworzona będzie wprost do team huntu ale oczywiście jeśli ktoś lubi zdobywanie doświadczenia solo to też znajdzie sobie miejsce w Return of the Saiyans. Serwer jest jak najbardziej RPG. Nie zastanawialiśmy się nad "refer a friend" ale jeśli masz jakieś sugestie to chętnie przeanalizujemy. Zdrowie i Ki u Trunksa zostało sztucznie zwiększone na potrzeby testów. Obecnie jest już na zdecydowanie mniejszym poziomie. Na tą chwilę ilość zdrowia postaci, jak i ich Ki nie są dla nas priorytetowe. Chcemy przygotować grę do startu beta testów. Szczerze mówiąc dopiero wtedy tak naprawdę będziemy w stanie zweryfikować tą kwestię. Oczywiście jeszcze przed starem będą pewne korekty.
×