Jump to content
Sign in to follow this  
Dustek

Vegeta Final Explosion. Gówno.

Recommended Posts

Czy ostani czar Vegety, na 130lvl to żart czy kpina z graczy vegety? Czar, na który czekam 15 sekund, zabiera mi ~30% many bije około 2000, czyli mniej niż "Big bang attack". Przecież to jest żart. Myślałem, że Vegeta jest taka słaba bo ostatni czar jest bardzo mocny, ale upewniłem się, że jest słaba i taka ma być.
Może jakiś rework tego czaru?

Witam,

Technika Final Explosion bije podobnie, a nawet delikatnie mocniej niż Bing Bang Attack, zabiera 28% Ki (8% więcej od Bing Bang Attack) i ma znacznie większy obszar działania niż jej poprzednik. Dla porównania ostatnia technika Gohana - Super Explosive Wave zabiera 40% Ki i jest o identycznym rozmiarze jak Final Explosion, co prawda bije znacznie więcej, jako że Gohan jest postacią, która zadaje największe obrażenia w grze. Lepszym przykładem będzie Goku. Jego najlepsza technika - Ten Times Kamehameha ma identyczny pobór Ki jak Final Explosion Vegety, a jest techniką typu Wave, którą jest znacznie ciężej trafić, a ma prawie taki sam DMG jak Final Explosion, jeśli Goku nie ma odblokowanej pasywnej umiejętności.

Wszystkie ostatnie techniki postaci mają największy pobór Ki i zarówno największy DMG.

Dodam jeszcze, że Vegeta z pewnością będzie delikatnie polepszany i to już w kolejnym patchu, ale wstępnie jego base DMG pozostanie bez zmian.