Jump to content
Sign in to follow this  
ksmauvbo

Vegeta Poradnik

Recommended Posts

•  
  •  

Wszystko na temat Vegety zbiorę wszelkie informacje i postaram się  zrobić poradnik na temat Vegety 
1 Co trenować 
2 Bonusy
3 jakie bonusy przydatne dla Vegety jakie nie
4 co używać czego nie
5 Spelle
6 Inne
na odpowiedz ludzi posklejam wszystko i tez ze swoich informacji z tego co wiem czego nie wiem posklejam to w poradnik dla Vegety i umieszczę na Forum

zaczniemy od 
1 Co trenować
Nie jest tak ze trenujemy wszystko co jest na zielono 
Vegeta powinien Trenować 
Fast Attack (   Zaleca się Trenować   )
Fist Attack  (   Zaleca się Trenować   )
Movement Speed  (   Zaleca się Trenować   )
nie zaszkodzi tez potrenować Vegecie dodge/Unik  Które może uratować życie 
Defence Złagodzi nieco uderzenia potworów jednak uderzające z Reki nie blokuje spelli  na pvp jak i na pve 

Na bieżąco będę dodawać dalej

vegeta 103.png

BONUS ITEMS

Przydatne moim zdaniem ( Pozwoliłem sobie skopiować by było szybciej! ) NIE JEST TO TYPOWY TANK 50/50, DLATEGO SA MNIEJ I WIĘCEJ PRZYDATNE BONUSY

Heal effectiveness % - (Zwiększa efekt leczenia otrzymywanego (Leczenie, Senzu) jak i zadawanego (Leczenie Dende)  ( Przydatne )
% HP REGEN - (Zwiększa regeneracje HP procentowo) ( Mniej Przydatne )
% KI REGEN - (Zwiększa regeneracje KI procentowo) ( Jak komus brakuje many chociasz mniej przydatne na vegecie a bardziej na Gohan )

% AS - (Zwiększa całkowity attack speed)
% CD reduction - (Zmniejsza cooldowny czarów) ( Przydatne )
% DMG reduction - (Zmniejsza otrzymywane obrażenia) ( mniej przydatne )

% DMG - (Zwiększa zadawane DMG procentowo) ( Przydatne )
% Critical chance - (zwiększa szanse na trafienie krytyczne) (gdy latamy solo) ( Obecnie uzywam na swojej postaci full Critical )
% More DMG to MONSTER - (Zwiększa zadawany DMG w danego potwora) ( Gdy wybieramy się na danego potwora) ( Przydatne )
% DMG Reflect - (Odbija obrażenia które otrzymujemy) ( Mniej przydatne )

Melee Range - (występuje tylko w broni na Tier 5, umożliwia bicie na 2 SQM) ( Przydatne )

Jeżeli uważasz inaczej oczywiście możesz to jest tylko i wyłącznie moje zdanie na moich doświadczeniach 

jeżeli w jakiś sposób pomogłem daj +++
Będzie jeszcze zmieniane dodawane W Tym poście a co się zmieni przekonacie się pozdrawiam

Edited by ksmauvbo
  • Thanks 1
  • Haha 1

Zobacz jak poradniki wygladaja na forum a jak ten Twoj.. Zadnych kropek przecinkow w srodku zdania raz male raz duze litery. Piszesz ze nie trenujemy wszystkiego co jest na zielono nagle wymiesz te skille i jeszcze dopisujesz zalecane. Nie da sie tego czytac ani patrzec na to. Jak masz cos robic to sie przyłóż do tego. 

P. S.  ATTACK SPEED(nie fast attack)            MOVEMENT SPEED(nie moment speed) 

P. S. 2 PISZESZ O TRENOWANIU A WRZUCASZ LOSOWY SS JA BIJESZ SZKIELETY

Edited by Dobra Faza

Nie robię tego dla ładnego wyglądu, wiec nie będę robił, patrzył na przecinki, na to czy komuś  przeszkadza czy nie czy napisze,Fast attack czy speed attack Movement Speed który napisałem moment speed który poprawione 
ale chyba każdy wie o co chodzi, a jak nie pasuje nie musicie czytać, patrzeć, i interesować się co pisze, co robię, kto będzie chciał sobie zobaczy 

Edited by ksmauvbo

jeszcze nie skaczony nie mam czasu ale jak znajde chwile czasu dokacze i nieco pozmieniam bo duzo sie zmieniło

Posted (edited)

poradnik nie skaczony Remoncik w house ale bedzie wszystko zmienione bo dużo  sie zmieniło pozdrawiam

Edited by ksmauvbo

nie ma takiej postaci najwiecej hp ma tank buubuu ale i najmniej many za dużego dmg nie robi gohan ma największe dmg  mało hp więcej many tronk dmg ma więcej trochę hp od gohana i mniej trochę many goku nie podpowiem  jak vegeta mowie pajac :D  dobra do rzeczy nie podpowiem bo nie grałem   jest i support na chwile najbardziej wkurwiaj*ca postać  heal do leczenia teama i tp nie powiem ci bo nie grałem ale wkurwiaj*ca postać   

Zostaw   ++++ pozdrawiam

13 hours ago, ksmauvbo said:

nie ma takiej postaci najwiecej hp ma tank buubuu ale i najmniej many za dużego dmg nie robi gohan ma największe dmg  mało hp więcej many tronk dmg ma więcej trochę hp od gohana i mniej trochę many goku nie podpowiem  jak vegeta mowie pajac :D  dobra do rzeczy nie podpowiem bo nie grałem   jest i support na chwile najbardziej wkurwiaj*ca postać  heal do leczenia teama i tp nie powiem ci bo nie grałem ale wkurwiaj*ca postać   

Zostaw   ++++ pozdrawiam

Twoje wypowiedzi są mega chaotyczne. Czytając je musisz się zmóżdżyć, w celu zrozumienia samego przekazu. Już nie chodzi nawet o wygląd i estetyke, ale zakończenie samej myśli. Nie polecam podejścia w stylu nie poprawiaj mnie, jak Ci się nie podoba, to nie musisz czytać. Jeżeli chcesz się wypowiadać w internecie, to warto ogarnąć sobie chociaż podstawy poprawnej pisowni, a u Ciebie one leżą :D 

• Like 1

Posted (edited)

Nie pszejmuj sie chaterami ziomek, wszystko fporzo kip ap de gud work.

Mi sie bardzo pszydal ten poradnik, szczegolnie w kfesti speli. SUPER.

A co do pisowni to ja sie nie dziwie, tak to brazuki mialyby za latfo zeby w translator fkleic.

Edited by Brapix

nie przejmuje sie takimi komentarzami jak siedze na 15 różnych  forach to uwierz mi ze mi sie nie chce patrzeć stawiać   ś   ć  ó i tp  piszać nie patrzac na klawiature nie bede sie glupimi małymi błędami przejmował  parapety maja ale normalni ludzie wiedza o co biega pozdro

On 2/18/2020 at 1:45 PM, Horech said:

no to niezły poradnik, wszystko już wiem

to był sarkazm