Jump to content
Sign in to follow this  
kopec993

Goku czy Vegeta?

Recommended Posts

Pytanie do was, która z tych postaci jest lepsza? Która lepiej bije obszarowo i ogólnie jak to wyglada? ;)

Edited by kopec993

Goku ma mniejsze waste na expie (regeneracja ki po ulepszeniu techniki jest bardzo spora), ma oślepienie, doskok do przeciwnika i jako jedyna może zrobić combo z kamehameha.Główny dmg to łapa+wave. Aktualnie jedna z najlepszych postaci do pvp na każdym przedziale lvlowym i całkiem dobra postać do gry solo PVE.
Vegeta jest może troszkę bardziej wytrzymały niż Goku, na wyższym lvlu jakieś tam obszary dostaje ale większość to wave. Więcej lvli trzeba nim wbić na 1 transa dającego statystki więc gra trochę trudniejsza. Aktualnie bez ulepszeń spelli (życzenia za smocze kule) raczej kiepski do pvp. W pve też bardziej do gry solo.

Taka jest moja opinia ale ani tym ani tym nie mam 100lvl+ :D Opieram się na opiniach zaufanych osób

• Haha 1

nie zgadzam się z wami gram vegeta i postać jest dla mnie lepsza niż goku każda postać jest po lub przed jakimś etapem dobra vegeta jest dobry od 100 levela na pvp taki gohan 
na combo świeci się na czerwono a i goku ma problem gdy vegeta osiągnie 100 level  wiec te osoby co nie grały nie osiągnęły jakiegoś danego levela by poznać dokładnie postać  to nie mówcie takich glupot pozdrawiam

Mam goku 107 z 93 ostrością i dzisiaj widziałem vegetę 103 uderzającą 1,9k fioletowym zaklęciem, już moje goku uderza najwyżej 1,7k, jednak vegeta nie jest dobra w walce, ale w pve muszę przyznać, że jest znacznie lepszy niż goku, więc jeśli lubisz więcej pvp, stwórz goku, jeśli tylko pve to vegeta, która ma dużo obrażeń i zużywa mniej ki.

ja bije z mojego najsilniejszego czaru prawie 3k vegeta combo jak zrobie to prawie 5k z fioletowego max udezylem 2500 tys na 102 levelu pozdrawiam

Pokaż mi te 3k na 100lvlu, chce to widzieć.

2 hours ago, ksmauvbo said:

nie zgadzam się z wami gram vegeta i postać jest dla mnie lepsza niż goku każda postać jest po lub przed jakimś etapem dobra vegeta jest dobry od 100 levela na pvp taki gohan 
na combo świeci się na czerwono a i goku ma problem gdy vegeta osiągnie 100 level  wiec te osoby co nie grały nie osiągnęły jakiegoś danego levela by poznać dokładnie postać  to nie mówcie takich glupot pozdrawiam

A Ty myślisz że jaki mam poziom na Vegecie...lepszy od Goku, przestań ludzi w błąd wprowadzać. Powiedz w czym on lepszy od niego jest, uzasadnij to jakoś. Dmg ma mniejszy, combo ma 2 spelle, hp ma mniej, transy ma gorzej rozłożone, nie ma ulepszonej fali, z cc ma tylko slowa, którym w biegu nie ma szans trafić.

grałeś Vegeta czy uzasadniasz to bo ktos ci tak powiedział nie stresuj sie bo nie ma czym dla mnie jest lepszy vegeta to jest tylko i wyłącznie moje zdanie każdy ma własne i tak w przyszłości będzie jeszcze nie jeden balans postaci bo wszystkie były równe pod jakimś tam względem jak bede miec chwile czasu to wstawie tutaj zdjecie spokojnie :) dam ci hita z combo i hita bez combo ale to pod wieczór 

Kolega prosił tylko o wyrażenie zdania a nie wykłócanie się między sobą kto jest lepszy także proszę przejść na prywatne wiadomości jeśli tak bardzo chcecie sobie coś wyjaśniać, dziękuje.

Edited by Rekinek

ja odpuszczam nie będę sie kłócił nie jesteśmy w szkole tyle z mojej strony :) miłego późnego popołudnia i wieczora ;) postaram sie wstawić tak czy siak dla kolegi te zdjecia :)

• Like 1

2 hours ago, ksmauvbo said:

daje zdjecie Combo Vegety jakie zrobiłem tak jak mowilem wieczorkiem ze dam prosze 

combo vegeta.png

Człowieku, vegeta jest bardzo silna, jeśli naprawdę jesteś na poziomie 103, vegeta jest lepsza niż goku

Vegeta na 103 i Goku na 103 poziomie mają bardzo dużą różnice siły ze względu na transformy. Goku na 110 przeskakuje Vegetę dwukrotnie w sile :) za to Vegeta nadrabia na 140. Zresztą jak jak pisałem skończcie ten temat i idźcie na prywatne wiadomości proszę, nie ma sensu robić spamu.

Edited by Rekinek

Widzę na żywo drganie Galharda, jego goku 117 nie jest bliskie uderzenia 3k: V, myślę, że vegeta jest dobry na Pve, a ja Goku na PvP za to, że jest w stanie walczyć.