Jump to content
Xukio

Closed Beta Tests

Recommended Posts

Cześć, sledze wasz projekt od dawna, konto na forum założyłem dnia 16 Listopada 2017r i nie ukrywam iż bardzo chciałbym dostąpić zaszczytu czerpania przyjemności z gry w beta testach jak i pomaganiu wam w odnalezieniu błędów gry :P
Czas w pracy spędzam głównie przed komputerem dzięki czemu miałbym mnóstwo czasu na testowanie RotS.(oczywiście w granicach rozsądku 😆 ) 

• 2017

Doberek, ostatnio znalazłem więcej czasu wolnego więc pomyślałem sobie czemu by nie zapisać się na closed-bety RotS'a o ile jeszcze  jest to jeszcze możliwe. Może i ja bym mógł wam pomóc  w odnalezieniu błędów gry.

Edited by Ajvar
  • Confused 1

Witam z serią Dragon Ball jestem związany jeszcze z czasów podstawówki jak leciała na RTL7 :D. Zapewne nie tylko ja oglądałem całą serię anime po kilka razy online. Moja pierwsza przygoda z OTS Dragon Ball zaczęła się dawno temu za czasów WoDBO, wtedy się jeszcze biegało na pocztę z druczkiem, żeby Pacc kupić :D. Potem było trochę przerwy i powrót na różnorakie polskie OTS produkcje, których nie będę wymieniał żeby nie robić reklamy. Przerobiłem dużo rozmaitych serwerów w swojej karierze, jednak żaden nie stał na tak wysokim poziomie jak ten, grafiki naprawdę powalają i swoim unikalnym izometrycznym stylem wyróżniają się na tle innych OTS z płaskimi grafikami. Liczę na szansę na przetestowanie tego cuda, pozdrawiam.

Witam nie będę rozpisywał się jakie to ja mam doświadczenie w grze o nazwie "Tibia" gdyż "RotS" to nie "Tibia" jak wszyscy wiemy. Projekt śledzę od dłuższego czasu czytając każdy wpis na forum. Nie bylem zbyt zaangażowany w rozpisywaniu się na forum ponieważ nie należę do tego typu ludzi wolę robić swoje po cichu i informować o postępach osoby które są zainteresowane. Dlatego chciałbym pomóc w testach "RotS'a". Byłbym niezmiernie wdzięczny za otrzymanie takowej szansy. Pozdrawiam całą ekipę zaangażowaną w tworzenie gry. 

• Confused 1

Great news, I'm a die hard fan of Tibia as well as DB and followed this project for a few months only just registered now though. I've studied to become a software tester and had been in numerous alpha and beta tests of games before. I hope you give me a chance to be a part of this beta as I am eager to try it. 

Witam.

Projekt śledzę praktycznie jak tylko o nim usłyszałem, czyli prawie od początku. Nie mogę się wręcz doczekać, aż będę mógł ruszyć na beta testach. Boli mnie tylko to, że jestem takim pechowcem : P 

Coś o sobie. Hmmm generalnie jak zobaczyłem Wasz projekt, byłem mega zaskoczony, że można coś z Tibii takie stworzyć. Grałem na bardzo wielu ots Tibii, oraz DB, Naruto, czy bleach. Miałem nawet swój własny ots przez pół roku, więc też wiem z czym to się je. W wielu ots pytano się mnie, czy nie chciał bym zostać tutorem. Pomagałem nie tylko graczom, ale również latałem wszędzie, by sprawdzać bugi, więc tutaj możecie się spamów o de mnie spodziewać, jeśli chodzi o błędy gry o ile takie istnieją jeszcze ; D

Czasu mam sporo, więc i online będę prawie cały czas. 

Pozdrawiam serdecznie całą Ekipę 

• Confused 1

Przyglądam się serwerowi od samego początku lecz dopiero teraz załozyłem konto (założyłem wcześniej na stronce ale zostało usunięte). Czekam z niecierpliwością na open bete ale jeśli jest szansa na wypróbowanie gry wczesniej to z miłą chęcią chciałbym prosiłbym o takową możliwość ;)

Good job guys, keep working on it, it'll be the best drago ball ots in the world :) Just can't wait to try the game...

Z Dragon Ballem mam do czynienia od wielu lat pamiętam te chwile gdzie czekałem z niecierpliwością na kolejny odcinek w telewizji. Niestety sagi się skończyły no i trzeba było oglądać jeszcze raz od nowa (już w internetach) potem pojawił się Dragon Ball Super, z którego bardzo się ucieszyłem. A teraz nareszcie mogę połączyć moje ukochane anime z grą w którą zagrywałem się  w młodzieńczych latach - w tibi, w którą grałem ponad 8 lat. Czekam na start ROTSa i mam cichą nadzieję, że będę mógł załapać się jeszcze na CBT.

Pozdrawiam cała ekipę ROTSa jak i wszystkich fanów Dragon Balla/Tibi

Witam. Obserwuje projekt od dawna i czekałem z niecierpliwością na Nowości na waszej stronie. Miałem poprzednio styczność z WoDBo 10 lat temu, stworzone przez Crasha i Hajbosa, Później grałem w pomniejsze juz "Klony" DBO DBKO DBL itd itd. Lecz żaden z nich nie prezentował się aż tak dobrze! (Jak wasza gra) (Nie ma sensu zaznaczać, że Tibia nie jest dla mnie tajemnica i wiernie obserwowałem postępy tej gry az do dziś. Uwielbiam uniwersum Dragon Ball'a i liczę, że uda mi się dostać na CBT.

Pozdrawiam!!!

Hello there, i am a huge Dragon Ball fan and when i saw the promo video of this game i got excited...i m gonna be playing this one for sure and i ll try to give you guys the feedback you will expect from each beta user...let's make this game reach the top in the hearts of every single dragon ball fan!

Hey, totaly wanna try this game with my friend we played a lot of mmorgps few tibia like ots's we always aim to min/max and try to be best. 

Siema, grywałem dużo na serverach db, ale mało który miał dusze. Tutaj jest mega potencjał chętnie sprawdzę się jako beta tester, czekam na klucz. 

Pozdrówki!

~Beater

• Like 1

O SaiyansReturn dowiedziałem się dość nie dawno jestem pod wrażeniem wykonanej roboty przez grafików dużo czasu spędziłem na otsach typu Naruto czy DB i takich postępów nie widziałem. Chciałbym osobiście przetestować tego otsa i ewentualnie zgłosić bugi które nie zostały dostrzeżone.

spędziłem dużo czasu grając w rożne otsy z dragon ballem pierwsze swoje konto założyłem w 2014 roku i chciałbym spróbować swoich sił tutaj  

Hey I want to play in closed beta tests. I'm waiting since server started in closed beta (July), but I had a lot of problems with sign up to forum. Please give me a chance to play it. I'm really excited. I played a lot of DB servers so I think I can help this server and this community to grow up.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...