Jump to content
Xukio

Closed Beta Tests

Recommended Posts

Hello
Why this key for me? I think that the more people have the key and can see what you have prepared the tochba better ... The decision will still belong to you. Watching the trailer and reading the forum promises to be delicious, just as everyone says that it is something new and seeing it on the video. Much better than regular DB. I am already interested and encouraged by the trailer itself, and I have already shown it to my friends and are also happy, so after getting the key and setting up an account and playing, I would have more knowledge about this server and more could tell, possibly show to my friends and their friends to convince you, Decree is yours ... However, I would be very happy to be able to create an account and play on the server.
Please and Positive consideration of my request.
Thank you and best regards!

• Confused 1

Im big fan and master of finding bugs

I'll be useful if u will give me beta key

Greetings

Również poprosze o kluczyk, jest to niesamowity serwer z niesamowitym potencjałem i przyszłością! Mam nadzieje ze dostane kluczyk po tym rewolucyjnym update 

Jestem wielkim fanem Dragon Ball. W tibię nie grałem jakieś 16 lat więc bardzo chętnie chciałbym pograć w waszą grę :) 
I am a big fan of Dragon Ball. I have not played 16 years in Tibia, so I would love to play your game :)

Od pierwszego spotkania z owym projektem od razu się zakochałem, czekałem od wielu lat na projekt godny miana czegoś lepszego niż zwykły dragon ball ots... I wreszcie się doczekałem, sam wyglad gry przebija inne serwery, trailer ktory zobaczylem bije na glowe inne serwery, a grałem praktycznie na wszystkich serwerach dragon ball, lecz żaden nie urzekł mnie jak ten. W Tibie gram już od kilku, śmiałbym rzec, że kilkunastu. Bohaterowie Dragon Ball sa mi znani jak wlasna rodzina, oglądałem całe serię kilkukrotnie. Chciałbym uzyskać dostęp do bety, ponieważ chciałbym przedwcześnie doświadczyć owoców waszej ciężkiej pracy, jak i chciałbym pomoc w dalszym rozwoju. Mógłbym wyszukiwać błędy w grze, o ile istnieją, moim wieloletnim doświadczeniem wspomóc pomysłami na nowe rozwiązania oraz smaczki, które udoskonala grę. 

Pozdrawiam!

Edited by Leicer

Mazy mi si uczestniczenie w beta tescie, bajka z dziecinstwa, nie raz nie dwa sie siedzialo po nocach na bajce lub gierce, mile lata sie przypominaja :) W wielu sie otesach gralo dragon ball ale ten zapowiada sie bosko, Jesli mogl bym uczestinczyc w becie byl bym w niebo wziety wiec prosze jesli to mozliwe podeslijcie beta key pozdrawiam

Od momentu kiedy zobaczyłem prezentację tego serwera, wykonanie postaci oraz poprawienie wyglądu tekstur popadłem w zachwyt. Grałem na wielu serwerach w tibii dragon balla ale ten wygląda niesamowicie. Myślę, że znalazłem swoje miejsce i poczuję na tym serwerze klimat, który towarzyszył mi wraz z oglądaniem tej wspaniałej serii. Razem ze znajomymi szukaliśmy od bardzo długiego czasu na taki projekt jak ten, jak widać cierpliwość popłaca.
Anime to oglądałem za dzieciaka jak i teraz oglądam oraz uwielbiam powracać do tej serii. Myślę, że podczas gry na tym serwerze starał bym się pomóc w dopracowaniu serwera jeśli by takowego wymagał. Mam nadzieję, że wpasuję się w klimat serwera.
Pozdrawiam

Edited by Resinin

Hello 🤗

Im writing this request because I am a fan of this universe and have knowledge about open tibia project's (behind the scenes, scripts and stuff, specially custom) and wish that I can help with testing features that are already implemented at this project that has the potential to be a good server. I don't know what to write more because It's just ask-for-a key thread. 👌

Fingers crossed to have one key to test server and give ideas / maybe help with improving some features. 👊

Bless,
F.

Edited by Fresh

Hello, I would like to be able to test this server, I am a big fan of Tibia, I have played several years ago to spend the time and have fun. So I would love to have such a great pleasure playing it! Thanks.

Cya!

I have been playing Tibia since the very old days. I grew an addiction to custom projects as the potential and possibilities were limitless. I check all the forums, websites, and social media places I know of for any and all custom projects that catch my eye. I was never a huge fan of the anime projects, since there were usually poorly made. But then.. I found this project! "Return of the Saiyans". This project of yours is unlike any other out there and I have no doubt it will be very successful. I've been following since the beginning and keeping an eye out for updates and progress on development. I have a great deal of experience with playing custom projects in which case I feel I would be a good candidate for a closed beta. I would report as many bugs as possible, give suggestions and input on the project as a whole. Best of wishes with continuation of development. Looking forward to trying this! :)

Hello!

Why me? I just want to try this beautiful game and have fun! Just that simple. This game looks awesome and I want to enjoy it ;)

Witam, śledzę od jakiegoś czasu ten projekt i według mnie ma bardzo duży potencjał. Nie mogę się doczekać oficjalnego startu serwera, zakochałem się w grafikach,  są tak śliczne że nie mam słów do opisania, na żadnym serwerze takich nie ma :D prosze O kluczyk do bety, ponieważ na chwilę Obecną mam dużo czasu do testowania i szukania błędów:) pozdrawiam 

Na razie oglądałem dużo screenów i filmików z OTS, a czytając ostatniego newsa o dużym postępie chętnie bym przetestował nowe zmiany.
Poza tym jestem fanem Dragon Balla od dzieciaka i bardzo podoba mi się styl graficzny tego serwera :D

Hey guys, I've been looking for a server for almost 4 years, so I found you guys ... they're doing a great job !!! getting better day by day !
I'm very excited to play and help you figure out bugs, I'm good at testing, there's never been a good Dragon Ball server in Tibia, and I'm very much a fan of this anime.
If I am selected, I will try my best to look for bugs / map errors / npcs / to report.
Could you please give me an opportunity to help?

I'm waiting very anxious !!!

gralem duzo otsa dragon ball plus duzo tez gram w dragon balla na konsoli mysle ze bede  umial dac duzo pomyslow i kiedys tez

zajmowalem sie hostowaniem otsa w tibia na ktorym gralo 200 ludzi+

Wkoncu jakieś konkrety;) nie ukrywam że z zainteresowaniem czekałem na testy, tematyka OTS dragon ball jak i innych anime OTS jest mi znana od niemal 10 lat kiedy to powstał DBV i jego bliźniacze kopie.. ale teraz pojawia się coś nowego, świeżego i ewidentnie duzo bardziej rozbudowanego :) Chetnie poznam nowy świat i pomogę w udoskonaleniu serwera ;)

Było by kapitalnie potestować coś co sprawia tyle radosci! Cieszy fakt,że prace trwają dłużej bo to tylko świadczy,że jest poważne podejście do gry,a nie szybko szybko byle hajsu coś wpadło...za to się szanuje :)  Jeśli nadal jest możliwość to fajnie byłoby dostać klucz i  potestować gierkę :)

Świetnie to wygląda, dajcie znać kiedy otwarta beta lub jak jest taka opcja podeślijcie  na maila zaproszenie do zamkniętej, chętnie przetestuje to cudo ;D

I want to help the game development above all, if i get a beta key, i will be an active player and gonna help reporting every bug i find.

I also love anime Tibia Fangames and your project seems to be pioneer, i would love to participate the beta of this brilliant game

I am happy about the fact that you guys are so focused on the development of the game, and i would like to help the game in all kinds of ways.

Thanks for everything, Fuinhalbe!

Witajcie, od momentu zobaczenia reklamy na twitchu u rożnych streamerów zaciekawiłem się, gdyż gram gram w serwery dragon ball na bazie tibii o x lat. Od tamtej pory obserwuję projekt i z dnia na dzień czekałem na otwartą betę, ale jak wiadomo nie jest o takie proste i wymaga czasu, a więc przychodzę tutaj na forum po długim okresie, aby napisać prośbę o otrzymanie klucza do bety serwera. Co mogę dodać od siebie? Mogę dodać jedynie tyle, że poświęcę kilka godzin na testowanie serwera dziennie. Oczywiście będą złe dni i zamiast 5 godzin będę testował 1h ( choroba, inne przypadki losowe ) Aktualnie studiuję, więc mam bardzo dużo czasu na testowanie serwera. Co do samego serwera to bardzo mi się podoba z prezentacji, i jestem mega ,,nahajpowany" Dokonam wszelkich starań, aby wyhaczyć nawet najmniejszy błąd.

Dziękuje za zrozumienie, pozdrawiam

Tibia player since 2005 a lot of free time. I really like dragon ball theamed ots looking forward for open beta or beta kay. Thanks for working on awesome project.

Edited by Gimb