Jump to content
Xukio

Closed Beta Tests

Recommended Posts

Siemanko wszyscy ludzie, którzy ciągle piszą w tym temacie i myślą o udziale w beta testach.

pisanie tutaj nic wam nie da, kierujcie się na FB gdzie znajdziecie Return of the Saiyans ,w tamtym tygodniu 2 razy rozdawali klucze dla wybranych (oraz ich 2 kolegów)... czyli dostajecie 3 klucze do bety ! :)

Dobra Giera

Pozdrawiam !

Hi, my friend show me this game and i really love it since i've been playing tibia for over 10 years and i like this kind of games. could i have a key to play it?

hello friends the game looks amazing I would like to help improve it and give advice to make it one of the best ot, that is fun, worth playing it and that maintains a good living between players to make it an incredible experience.

Witam,

Chciałbym dołączyć do bety, w tibie zacząłem grać dobre 15 lat temu, ograłem chyba wszystkie db otsy, Dragon Ball towarzyszy mi od dzieciaka. Gierka zapowiada się ciekawie, chętnie wypróbuje :)

Pozdrawiam.

• Haha 1

Hello,

i playd a long time Tibia years before and also i spend a lot of Time on some ots wich calls World of Dragon Ball online and that one was not that good like Your Game, i really would appreciate if i could Play and test RotS. Thank You :D

Hello dear Admins, 

I really enjoyed your great project. I would like to test serwer and check how it works. I've found information about key to creat an account so I really want to test that game, have fun together during beta test and help with some bugs. Please create the key for me and let me test that great game. 

Best Wishes from Poland

Rafcik

Witam, 

Jestem fanem mangi , anime od najmłodszych lat. Spędziłem 2lata grając w serwer o tematyce DB , jakieś 7lat temu . Chciał bym powrócić do gry na czymś wyjątkowym. Proszę bardzo o dostęp do bety ;) z wyrazami uznania, Paweł.

• Haha 1

Hi,

I love play games and Return of the Saiyans looks a fun game, i really want play and test this project

Chciałbym dostać się na bety, ponieważ jestem fanem Dragon Balla, a na serwerach DB spędziłem kilka dobrych lat - śledząc od dłuższego czasu serwer spodobał mi się on, więc z chęcią zagrałbym na nim.

Posted (edited)

Powiem krótko - bardzo mi zależy!

jestem wielkim fanem dragon balla, grałem w złotych latach 2009-2013 w WODBO, DBKO, DBKO2, DBL i tak dalej i tak dalej, dlatego jak zobaczyłem, że w końcu jest szansa, że zostanie wypuszczone coś co jest dopracowane, to normalnie dostałem gęsiej skórki. Po prostu marzy mi się pograć jak za starych dobrych czasów ❤️

Edited by Im AI not human

How can I get a key??? I love this server : D

I'm waiting the project for months... I need a keeeeey...

I see some videos of the server, this server is so beautiful...

I'm waiting for the server to open, too anxious...

Give me one key please Adm's...

Hello!
I would like to play the game, I like a lot and Dragon ball and tibia, I think I would have fun enough :D

Hi,

My name is Marco and i'm a Dragon Ball fan since I was a kid. I alrealdy played some OTs like DBL, PxG, One piece. Now i'm looking for a new game and i would love to test yours

😄 Hello, my name is Cyber I'm from Brazil !, I admire your work a lot, and I wanted to help you with finding bugs and errors !. I wish I could try out this Closed Beta a little !. 😄

Hello i play tibia since 2006, your server looks intresting i would be happy if you will let me test it.

Hello, im playing tibia since 2006. I was playing on lots of DB ots, and now only this server is looking good. Is it any option to get a key?

Hello, I'm a big fan of DB since my childhood. Your game looks awesome, way different than others that are very basic. I'd like to play it, could I get a key please?

Chciałbym dostać takowy klucz do beta testów by móc razem ze znajomymi testować ten OTS i nastawić się już większą ekipą na grę na oficjalnym serverze jak wyjdzie :).

Hello,

I would like to get a key for beta because im dragon ball fan for over 25 years. This game looks rly good, much better than other Dragon Ball servers where 99% people are using elfbot.

Below my small pic in my room :)

Greetings!

14807988_1208969359160686_1317559363_o.jpg

Serwus, chciałbym uzyskać klucz do beta wersji aby móc spędzić dobrze czas z znajomymi poznanymi w wirtualnym świecie, oczywiście jak znajde jakiś bug zamierzam go zgłosić a nie czerpać z jego korzyści. Po trailerze widać że robicie dobrą robote, tak trzymajcie!

Hi, can u give me a key for closed beta? I'm fan Dragon ball i want to try this game, and help before start official serwer. If I find bug i will report, and take fun with my friends.

Peace

I really like dragon ball, and I found this incredible game, I would love to participate in the beta test.
I want to try to help in the development of the game in some way, look at every update and participate in each of them.
so I hope to be heard by you, please give me a beta key.