Jump to content
Xukio

Closed Beta Tests

Recommended Posts

Posted (edited)

Siemanko! Dowiedziałem się o ots'ie od ziomka no i jestem w szoku jak dużą konkurencją będziecie dla innych ots'ów Dragon Ball'a, dlatego chciałbym przetestować ROTS na własnej skórze.

Edited by BladeM

How do I get a key? I was very excited watching the streams congratulations to all involved!

Posted (edited)

Hi there, I found out about this server few years back and I was super excited ever since I first saw it. I've been playing Tibia for 10+ years and I've never seen a server so unique. I'm positive, this is going to be something that the Open Tibia community never seen before. It would mean a world to me if I could test it myself and I would love nothing more than to speed up the development process, so we can all fully enjoy the game.

Like I said before, I've been playing Tibia for 10+ - I've seen plenty of different servers. I know the game in and out, I played PvP and PvE, real map servers and custom made servers. I can say it with confidence that I'm a very expierienced player and I think I'll be valauable asset to the beta testing body.

Edited by thejot
Clarification

Witam

Od zawsze interesuje sie Dragon Ballem, chętnie bym wziął udział w beta testach tej gry w poszukiwaniu jakich kolwiek niedociągnięć

Pozdrawiam Barak. 

Witajcie,

Głównym powodem dlaczego chciałbym dostać klucz do zamkniętej bety jest taki, iż ten serwer jest wyjątkowy. Gdy pierwszy raz spojrzałem, jak można zmienić prostą Tibie to aż oniemiałem. Świetnie wyglądające animacje, interfejs oraz sama mapa. Chciałbym przetestować działanie tego wszystkiego samodzielnie, by gdy serwer  wystartuje już w pełni, móc połapać się w całym tym świecie, a i może w jakiś sposób wspomóc działanie gry poprzez znalezienie jakichś bugów.

Mam nadzieję do zobaczenia już w samej grze! :) 

Posted (edited)
Hello, I was taking a look at videos about your server, and I was very interested in the game !! the game is very beautiful and with a very interesting style of different, I would like to receive a key to participate in the beta test, and I can help if find bugs or something, I would contact you !! If you can give me a key, I would be most grateful !! Thank you for your attention, and I look forward to your response !!
Edited by lafaety3

Posted (edited)
Hi ,I would like to help the team in the development of the game and for this I need a key for play the game
Thank you 

Edited by akno

I'd like to have a beta key to play with my friend, im sure that me and my bro will be good players pls lord gimme that

I hear that the game is very beautiful and you guys are trying really hard to make it better for the players, so im very excited to play!!!

Hi, im brazillian and i've liked your game, I've played so many other games tibia like, but not so beautiful like Return of the Saiyans. Im very excited about the game and i want to join in this world 😁

Jestem starym gracze wodbo, dbv i z chęcią pograłbym w coś świeżego z tej serii gier, grindowanie i siedzenie po nocach to jest to czego mi trzeba :D

jak kolega wyzej napieprzam od pierwszego wodbo,stary tibijski wyjadacz :P akurat sie nudze i wasz server wyglada na kawal dobrej roboty.Bardzo chetnie prosze klucz ! :D

Witam, Chciałbym z miłą chęcią wziąć udział w testach do gry ROTS. Jestem bardzo zainteresowany waszym projektem i chciałbym wziąć udział w beta testach.

Cześć widziałem trochę gameplaya na streamie i chciałbym sam spróbować ponieważ gra wygląda dobrze :D Także proszę o klucz :)

Fan DB, gra wyglada fajnie, posiada aspekty, których brakuje Tibi, wiec chętnie bym poświecił na nią chwile :) key please:)

I've been playing tibia and dragon ball servers for more than 10 years now. I participated in many projects as beta tester, and so here I would love to join your game to help you improve it and have fun overall. Really hoping for beta key, the game looks so much fun!

Posted (edited)
Hi , i would like to help the team in the development of the game and for this i need a key for play the game thank you

Edited by markim

I have played tibia servers since I was 12, It has been really boring to play the same dragon ball thing so far. Please, let me try something new.

Hi! I've heard of this project a year ago and have been lurking since then. I have a lot of time and disposition to help the community and would love to be part of the beta team.