Jump to content
Xukio

Closed Beta Tests

Recommended Posts

Dear users! 

We have great news for you! We're planning to start Closed Beta Tests soon on Return of the Saiyans. You might think why closed beta tests are great news right? Well, we will giveaway some keys for these tests for you! So basic question is how to obtain this key?
Your task is simple! Write a comment below this post telling us why we should choose you! After getting key to Beta Tests you will be able to find a special section designed for your comments and ideas! Good luck!

• Like 12
  • Thanks 1

Posted (edited)

Hej,

Wiadomość o rychłej becie mnie ucieszyła, z zaciekawieniem śledzę projekt od dłuższego czasu i regularnie badam forum w poszukiwaniu nowych wieści - zwłaszcza takich, które mogą przybliżyć mnie do zobaczenia tego cacka w użyciu :)

Nie samym zainteresowaniem człowiek zasługuje - jako osoba jestem bardzo sumienny jeśli chodzi o wyłapywanie bugów mapy (oj, bardzo sumienny :) ), dialogów i innych kolących oko pedanta uchybień. Jeśli dane byłoby mi brać udział w testach, na pewno nie marnował bym czasu na próżne śmiganie po mapie tylko starał się pomóc wam ukończyć projekt w taki sposób, w jaki miałbym szansę.

W wielu OTSach zajmowałem się hobbystycznie głównie takimi rzeczami, bo pro player ze mnie żaden ;) natomiast uważam że charakter robi ze mnie odpowiednią osobę do testów - jestem skrupulatny i dokładny, mało co mi umyka, a działania umiem przestawić ze starania się o wysoki level na staranie się o wyszlifowanie projekty na amen :)

Godspeed, obyście ruszyli jak najszybciej :D

Edited by Ronillek

Siemka,

Osobiście jestem troszkę znudzony zwykłymi serwami open tibii. Forum/fp fb śledzę prawie, że od początku. Uważam, że nadaję się na closed beta test'y - zazwyczaj jak podoba mi się serwer to staram się bardzo udzielać w rozwój serwera czy pomoc nowym graczom na ile mogę. Co tu się więcej rozszczulać, napisałem krótko zwięźle i na temat, decyzję podejmie Administracja. 

Pozdrawiam, Alzotr. :)

Jeżeli o mnie chodzi od listopada śledzę projekt i jestem zaskoczony jak bardzo rozwinięty jest, chciałbym choć w minimalny sposób dołożyć coś od siebie w prace nad serverem. aktualnie mam kupę wolnego czasu więc mógłbym testować różne aspekty gry oraz w miarę możliwości doradzić co warto byłoby dodać zmienić lub poprawić.

Pozdrawiam cały zespół.

Chciałbym uczestniczyć w beta testach ponieważ świat DB to coś z młodości co pozostało do dziś. Beta testy to dla mnie możliwość namacalnego udziału w tworzeniu gry i tak moja cegiełka w jej zbudowaniu. Już wcześniej uczestniczyłem w kilku betatestach m.in. do Might & Magic Heroes Online, Fifa world, Age of Emipres online itp. Ze swojej strony zapewniam pełne zaangażowanie i liczę na Współprace:)

Również chciałbym otrzymać klucz do beta wersji by od najwczesniejszego etapu gry moc testować projekt, wyłapać plusy jak i minusy. Zamierzam podzielić się z twórcami swoją opinią by serwer jak najszybciej mógł wystartować w wersji finalnej bez błędów. Jestem bardzo ciekawy jak będzie przebiegała rozgrywka gdyż wychowałem się na Dragon Ball i Tsubasa. Za 2tyg będę na urlopie także będę miał mnóstwo czasu do testów. Liczę że będę mógł podzielić się również z forum moimi spostrzeżeniami. Pozdrawiam i do zobaczenia już w beta testach! 😊 PS. Jako pierwsza osoba na forum zainteresowalem się projektem gdy tylko zobaczyłem go w sieci. 

Hey guys, I've been waiting for you guys server for almost 1 year, since otland topic almost every day I came here and to facebook page search for news.. 
Im so excited to play and help you guys figure out bugs, I'm good at testing, there was never a good dragon ball server in tibia, and I'm very fan of this anime.
If I am selected I will give my best to search for bugs /errors in the map/npcs/ to report. I'll be able to stay up for at least 7 hours a day testing and playing.
Please could you guys give me an opportunity to help?

Wish the best, Return of Saiyans.

1a03427ea650e.jpg

Please, I've been waiting for 9 months...Every day I check what's new, I would like to have a real impact on the development of the game, peace :)

• Like 1

I am not sure...
I met the project through YT video, this year I was able to find the forum and since then I have been following the project weekly.
I love Dragon ball and Tibia. I think I can only help, experience in both I have.

• Like 1

Zaglądam tu od lutego z nadzieją że w końcu będą testy , chętnie sprawdziłbym jak się gra na waszym serwerze bo wygląda interesująco ;) 

Posted (edited)

Witam oczekuje na server 8 miesięcy przy publikacji wiadomości na mmorpg, zaglądam na forum często by sprawdzić nowe informacje na temat servera. Więc już nadchodzi ten czas beta test-u w którym chciałbym brać udział, wszystkie błędy które znajdę zgłoszę szybciutko do administracji serva.

Edited by Kazabin
  • Like 1

Posted (edited)

Witam, śledzę projekt już bardzo długo, od kiedy zobaczyłem screeny Shitake na otlandzie, chciałbym testować i streamować z beta testów, szukać błędów różnego rodzaju bo jestem bardzo ciekawskim graczem każdy zakątek mapy musi być odkryty i liczę na ciekawe misje fabularne i questy i pewnie sporo pomysłów będę mógł dać od siebie bo jestem doświadczonym dość graczem z różnych serwerów z tibi i nie chodzi o zwykłe otsy tylko bardziej preferuje tak zwane "customy"  i wiem co jest potrzebne aby takiego zaciekawić i utrzymać.

Z chęcią również będę mógł porobić poradniki dla początkujących i z różnych questów.

pozdrawiam. 

Edited by Skuniasz
  • Like 1

I would like to participate in the Beta to help in the Game Development, I am here from the beginning unfortunately I was a little absent due to the fact of not having so  more news, I very much hope to be selected hugs.

• Like 1

I am happy to read good news that server is going in good direction but I will not write a poem "why should I participle and not that other guy". I just want to see if this is really that good, eventually I will report some bugs or something else I will see. 

Cheers!

Siemano,

Dragon ball to super sprawa jestem tutaj dzisiaj przypadkiem ponieważ po paru latach sprawdzałem na necie czy ktoś podjął wyzwanie utworzenia podobnego serwera. Bingo widzę nasi rodacy stawili czoła wykonaniu takiego serwa chylę czoło przed wami pozdrawiam programistę, grafika i resztę ekipy dobra robota, jakbyście potrzebowali ludu do obadania błędów lub zasugerowania jakiejś zmiany to jestem chętny aby trochę polatać po tej mapce i posprawdzać conieco. Jeszcze raz pozdrawiam. Cześć i czołem 😉.

Siemka, śledzę projekt od października 2018 roku, jestem niesamowicie zainteresowany wzięciem udziału w beta-testach. 

W tibię gram już od około 9-10 lat, więc jeśli chodzi o doświadczenie to jak najbardziej je posiadam. 

Postaram się zgłosić każdy błąd który znajdę, mimo iż dotychczas nie udzielałem się za bardzo na forum. Ale jakoś nie zauważyłem potrzeby, projekt dopiero się rozwijał, ale liczę na to, że uda mi się zagrać już od początku bety. :)

Posted (edited)

Hello,

I'd like to apply for the closed beta as well. I've been following this project for a long time, I'm a big fan of Shikate's work and love this server's art style. As for the reason why I should be selected to participate in CBT, I have many years of experience in both Tibia in general and Open Tibia, I can also speak fluent polish and english so it might come in handy with catching some translation errors or typos.

Edited by Sceptero

Cześć, tu fan Dragon ball'a, były gracz ots WoDBO, Tibijczyk od 10 roku życia.

Wraz z kumplami,których poznałem na innym ots Dragon ball'a (WoDBO) zmęczeni ciągłymi restartami postaci i updatami nie wprowadzających zmian,cierpliwie  czekamy na            start Waszego Otsa. 
      Widać różnicę między wykonaniem waszego serwera, a innymi serwerami które jedynie powielają grafiki z wcześniejszych Otsów,
      raczej nie wnosząc nic nowego. Return of The Saiyans, wygląda bardzo przyjemnie, ale mam również nadzieję, że jest ciekawą grą, dlatego
      chciałbym to sprawdzić oraz pomóc, a jeżeli jest też taka możliwość, to mógłbym też stworzyć jakiś film z gry.

Reason to send me the beta key is simple - im at pc for 14 hours per day. Will check bugs like i am two people.

• Thanks 1

Posted (edited)

Witam.

Server poznałem jakoś w zimę, całkiem przypadkiem. Od początku zainteresowałem się jego rozwojem, ponieważ wyglądał bardzo unikalnie i systemy zaimplementowane w grę bardzo mi zaimponowały. Chciałbym dostać dostęp do beta testów, ponieważ chciałbym spróbować czegoś nowego. W Tibię i inne OTSy o tematyce Dragon Ball gram od bardzo dawna, nie ukrywam że mam swój ulubiony OTS Dragon Ball i nigdy nawet innych serverów nie stawiałem z nim na równi, jednak gdy zobaczyłem ten projekt to zaniemówiłem. Mam nadzieję że uda mi się dostać do bety, będę grał ile siły w komputerze i zgłaszał każdy napotkany błąd. 

: )

Edited by Forquet

Siema,

Jeśli chodzi o doświadczenie, to w samą tibie pierwszy raz zagrałem jak miałem jakieś 7 lat, czyli 14 lat temu. Oczywiście nie jest to 14 lat czystego stażu, gdyż zdarzały się dłuższe i krótsze przerwy, aczkolwiek po dziś dzień wracam i pewnie jeszcze długo tak będzie. Przez te lata sporo czasu poświęcałem właśnie na otsy o tematyce związanej z Dragon Ballem i miałem styczność z wieloma takowymi otsami, głównie wcześniej, gdy były one bardziej popularne. Przez dbla, wodbo, dbv, dbp, dbj, hodbo (z czego zdecydowanie najwięcej czasu spędziłem na dblu i dbp) czy też inne, tu wymieniłem po prostu nazwy, które jakoś utkwiły mi w pamięci. 

Co do samego "Return of The Saiyans" to dowiedziałem się o tym projekcie od kolegi i po przejrzeniu screenów i obejrzeniu trailera bety jestem zaciekawiony w jaką stronę to pójdzie.

Od siebie mogę zaoferować swój czas i chęci na szukanie bugów, może danie jakiegoś pomysłu czy też po prostu pomoc przy rozwijaniu projektu.

• Like 1

Witam, grałem na różnych serwerach db, od czasu gdy zobaczyłem trailer czekałem z niecierpliwością na informacje dotyczące tego projektu.

Mam dużo wolnego czasu i mogę pomóc w szukaniu problemów gry :).

I have spend alot of my life playing dragon ball tibia games. My experience reaches between 6-9 years of playing games like: WoDBo, DBKo, DBV, DBL, DBS and more.  I’ve been also working with map editors like OT map or Remere's with dragon balls mods as hobby. So I would like to take an eye at the esthetic of the map and help as much as I can.

Posted (edited)

i heard about this project about half a year ago and it looks pretty nice like level above from other dragonball projects based on tibia, so i would like to take a part in the closed beta cause i might be helpful and give some feedback that would be useful. btw i hope you guys plan to invite a lot of people for better accuracy. i think a nice idea is to give a few closed beta keys to every participant, so they could play with friends and it would make the beta more fun to test the content together ^^

Edited by Dufe