Jump to content
Sign in to follow this  
Xukio

Majin Buu

Recommended Posts

Kolejna świetnie przygotowana postać! Pomysł ze stałą formą mnie zaskoczył, ale pozytywnie :). 

Super ;) dużo transów, grafiki jak zawsze 10/10 i newsy wychodzą odpowiednio często aby podsycać apetyt :) czekam cierpliwie na więcej info ^^

Świetnie, jestem pozytywnie zaskoczony!, kolejna super postać:D. Jestem ciekaw ile ich będzie finalnie :) 

Ślicznie się cały projekt prezentuje (postacie, otoczenie, przeciwnicy, interfejs), mam nadzieję, że coś z tego będzie.

A tak po cichu ze znajomym marzymy w końcu o postaci Hita, co by dodać szczyptę egzotyczności do znanego i nieco oklepanego schematu postaci, czyli wiadomo: goku, vegeta, son gohan, trunk i tak dalej... No bo Hit to kozak był przecież :D.

Pozdrawiam!

13 minutes ago, Artlor said:

Ślicznie się cały projekt prezentuje (postacie, otoczenie, przeciwnicy, interfejs), mam nadzieję, że coś z tego będzie.

A tak po cichu ze znajomym marzymy w końcu o postaci Hita, co by dodać szczyptę egzotyczności do znanego i nieco oklepanego schematu postaci, czyli wiadomo: goku, vegeta, son gohan, trunk i tak dalej... No bo Hit to kozak był przecież :D.

Pozdrawiam!

Zapewniamy, że postacie z Dragon Ball Super pojawią się w grzę, ale nie od razu. Aktualnie musimy się trzymać wcześniejszych ustaleń tak aby wszystko dopiąć na ostatni guzik.

• Like 1

Pytanie mam, Majin bedzie jako jedyny tankiem czy w ogole on nie bedzie tankiem a dmg dealerem?

6 hours ago, Xukio said:

Zapewniamy, że postacie z Dragon Ball Super pojawią się w grzę, ale nie od razu. Aktualnie musimy się trzymać wcześniejszych ustaleń tak aby wszystko dopiąć na ostatni guzik.

Oczywiście, najpierw core, to, co musi być, a potem wodotryski i bajery, co się projektantowi przyśnią :D.

Dzięki za odpowiedź.

Nie mogę się doczekać :)

3 hours ago, Sauron said:

Pytanie mam, Majin bedzie jako jedyny tankiem czy w ogole on nie bedzie tankiem a dmg dealerem?

Majin oraz Piccolo będą tankami - są to dwie główne profesje z największą ilością HP, ale za to najmniejszą KI.