Jump to content
Sign in to follow this  
Amao

Sword Fighting a Fist Fighting

Recommended Posts

Zrobiłem sobie 2 postacie, Goku oraz Trunksa, Trunks jest można powiedzieć takim mainem i mam na nim sword fighting który o wiele wolniej się wbija od fist fighting Goku mimo że Goku poświęcałem mniej czasu na treningi, to tak ma być? Czy po prostu nie opłaca się walczyć swordami? (goku nabiłem 51 fista, Trunksem 32 sworda pomimo więcej treningów)
Jeszcze jedno pytanie, zmieniłem klasę na Piccolo czy bardziej opłaca się walczyć swordami czy Glovesami, albo to jest tak samo opcjonalny wybór jak pomiędzy axe/sword/club na real tibi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim skill fist fighting u Goku powinien rosnąć tak samo jak sword u Trunksa. Piccolo to tank, który powinien trenować fist fighting.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Więc po zmianie klasy na Piccolo fist obecnie będzie rosnął szybciej?? Ale w takim razie co się stało że mi tak źle wbijał sword u Trunksa, bo wiem że nie trafiam może idealnie wszystkich worków, ale słaby efekt byłby na obu postaciach, mogło to się zbugować w związku ze zmianami postaci czy coś w tym stylu bo to aż za kolosalna różnica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×