Jump to content
Sign in to follow this  
claverman

Pare sugestii

Recommended Posts

Posted (edited)

Wrzucam równiez po Polsku dla kolegów z ograniczoną znajomością języka angielskiego. Oryginalny temat po ang: Some Suggestions

Cześć, Gram od kilku dni i osiągnąłem poziom 70+. Ponieważ wciąż uważam się za nowego gracza, chciałbym podzielić się moimi sugestiami i wrażeniami z początku gry na tym serwerze.

1. ACC MAKER

1a - Podgląd mapy świata. Prawdopodobnie ze spawnem mobów i NPC - jeśli nie to tylko mapka na Acc makerze.

1b - Sekcja Level na Highscores

1c - Informacje o serwerze, takie jak etapy exp, czas wymagany do regeneracji treningu, informacje o fragach pvp itp. (Wy mozecie wiedziec ale nowy gracz chetnie sie dowie)

1d - Informacje dotyczące kilku systemów w grze. Takich jak smocze kule (np. Czas między każdym dropem), bonusy na przedmiotach, eventy pvp i monster, sagi, implanty, taski itp. (Wiem, że niektóre wyjaśnienia znajdują się na forach, więc dlaczego nie mieć ich łatwo dostępnych w acc makerze?

1e - Informacje o rasach! W tej chwili musisz przejść do kreatora kont, aby sprawdzić konkretne rasy, co jest nieco mylące i cieżko to znaleźć.

1f - Who is Online?

2. W grze

2a - Wczesne taski mają o wiele za dużo mobów, do zabicia, co po prostu staje się nudne, nowy gracz nie chce zabijac 600 nedznych crabow tylko leciec dalej do mocniejszych potyczek. Ilość potworów w taskach musi zostać zmieniona! Większość tasków jest w porządku, ale na przykład Desert Crab 0/600?!?!

2b - Kliknięcie minimapy aby przejść lub kliknięcie ekranu, aby przejść kilka SQM, jest popsute i wymaga naprawy jak najszybciej.

2c - Zanzoken odczuwam ze ni zawsze reaguje i powinno zostac sprawdzone lub w opisie podane dokladnie dzialanie takie jak zasieg np.

2d - Podoba mi się system treningowy, ale czas treningu NIE powinien zaczynać się po wejściu do pokoju. Powinien rozpocząć się po uruchomieniu określonego trybu treningu!

2e - Wiele tekstów NPC jest bardzo źle napisanych słabym angielskim i należy je poprawić. Jeśli potrzebujecie osoby do tego zadania, skontaktujcie się ze mną, mogę pomóc, ponieważ mówię płynnie. (Także szwedzki)

2f - Respy potworów na minimapie są umieszczane tylko dla potworów niskiego poziomu i tylko na poziomie +0. Dodajcie je do wszystkich poziomów i map lub po prostu wprowadźcie podgląd mapy w narzędziu do tworzenia kont (np. Kasteria)

2g - Ze względu na ekstremalny wzrost trudności Sag, ich nagrody powinny być bardziej ugruntowane. W tej chwili tak naprawdę nawet nie myślę o robieniu ich, ponieważ nagrodami są bzdury (tylko jak dotąd saga 12)

3. Dom aukcyjny

3a - EQ po lewej stronie powinno byc wypisane zgodnie z wymaganym poziomem, klikając np. „Buty” lvl 1,5,10,16

3b - Zezwalaj na filtrowanie z zakresem poziomów, przykład: Chcę buty między lvl 35-45 z DMG lub Crit mod

3c - Zezwól na filtrowanie ofert Kupującego i Sprzedającego z najwyższą / najniższą ceną

Edited by claverman