Jump to content

Peharion

Members
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

80 profile views
 1. Ten Piccolo na środku screen'a ma taką pomarańczową łezkę ( tak twórcy gry przedstawiają skulla z Tibii ) i nie powinno go być w mieście po zabiciu innego gracza, a jednak bezpiecznie sobie tam stoi i czeka. Na serwerze pvp to błąd który totalnie psuję rozgrywkę.
 2. What level do you have if you complain about monsters level 180 ?
 3. Peharion

  Search tool

  It's hard to find something if you don't understand
 4. Ale wiesz że można edytować post ? Czy tak po prostu nabijasz liczbę postów bo już dziś widziałem twój podwójny post na forum.
 5. Peharion

  Search tool

  Can You add bonus search tool in game shop ?
 6. Czy administracja może się wypowiedzieć co planują zrobić z domkami w przyszłości? Teraz gdy już gram kilka miesięcy mam ochotę zakupić byle jaki domek ale wszystkie są zajęte a ceny u graczy sięgają 22 premium bagi ( chyba was Bóg opuścił) . Jest szansa na małe wsparcie ? W Tibii nawet w czasach oblężenia serwerów ,te mniej atrakcyjne domki były w rotacji więc każdy miał szanse.
 7. Completely missing the point... hmm it's about you and your conclusions.
 8. I will ask You one more time...What part of the comment says that someone wants something for free? The comment was a suggestion to add a possibility but no one said it should be free. Go back to school and ask for reading comprehension lessons.
 9. What part of the comment says that someone wants something for free?
 10. Agree. It's huge problem to get set with T5 bonus what you looking for. Item with 3rd or even 2nd bonus T5 is like a dream. Lower prices in Bulma's shop is very good idea but i think it's also good time to start thinking about crafting system in this game. Why there is no option to add extra bonus to your items with single bonus? Or even change tier or whole bonus?
 11. Punkty 6 i 7 powinny być priorytetem dla przyszłych updateów.
 12. Witam Chciałbym zapytać osoby odpowiedzialne za tworzenie tej gry co autor miał na myśli tworząc postać Dende, chodzi mi dokładnie o tę cudowną umiejętność Cure. Sytuacja osiąga status paradoksu kiedy przyjdę nam stawić czoła Wampirom... Wampiry rzucają debuff -75% Heal efectivness ( tak wnioskuje z liczb jakie widzę podczas leczenia) i dla postaci która może istnieć dzięki silnemu leczeniu to prawdziwy zabójca. Czy może mi ktoś wytłumaczyć po co dodawać umiejętność która może być ulepszona przez 7 smoczych kuli i która może odmienić losy biednego ogóreczka skoro nie mogę jej użyć na sobie ? Tylko umiejętność Resurrection mieści się w moim ramach logiki... Kolejnym pytaniem jest dlaczego umiejętność passywna Dende po ulepszeniu smoczymi kulami działa tylko na członków party, a nie na na nas samych? Wygląda na to że chcieliście stworzyć tak bardzo "supportową" postać , że teraz nie może w pełni funkcjonować bez wsparcia innych, taki paradoks.
 13. Peharion

  Energia Ki

  Dobrze wiedzieć, ale to nadal nie zmienia faktu że system kosztu Ki jest nieprzyjazny dla graczy. Jeśli taki Dende z wyższym poziomem ma 15000 Ki + 1000Ki z przedmiotów to umiejętność która bierze 5%Ki spala 750 Ki, załóżmy że posiadamy 5% regeneracji Ki /2sec to przy 16000 Ki daje 800 Ki regeneracji czyli zaledwie 50 Ki extra. Oczywiście dużo zależy od profesji i poziomu gracza ale umówmy się.... kto szuka przedmiotów z bonusem do ilości Ki ? o_O Do tego taka mała uwaga jako ciekawostka do tematu.
 14. He step on "yours" sqm from higher level. Its like stack.
 15. Peharion

  Energia Ki

  Jeśli szukasz jakiegoś minimalnego sensu większej ilości Ki to Barriera od Dende ( 30% obrażeń ucieka w Ki ) , czyli im więcej Ki tym więcej obrażeń absorbujesz ale to i tak słaby powód bo umiejętności nadal zabierają % Ki więc szybko się kończy . Ogólnie twórcy gry mogli by zrobić delikatny remake kosztów umiejętności.
×
×
 • Create New...