Jump to content

Skuniasz

Members
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. zapomniałem o nich, potem dodam i edytuje haha
  2. Proponuje stworzenie serwera discord gdy wystartują beta testy co ułatwi komunikację z administracją i pomiędzy beta testerami.
  3. Witam, śledzę projekt już bardzo długo, od kiedy zobaczyłem screeny Shitake na otlandzie, chciałbym testować i streamować z beta testów, szukać błędów różnego rodzaju bo jestem bardzo ciekawskim graczem każdy zakątek mapy musi być odkryty i liczę na ciekawe misje fabularne i questy i pewnie sporo pomysłów będę mógł dać od siebie bo jestem doświadczonym dość graczem z różnych serwerów z tibi i nie chodzi o zwykłe otsy tylko bardziej preferuje tak zwane "customy" i wiem co jest potrzebne aby takiego zaciekawić i utrzymać. Z chęcią również będę mógł porobić poradniki dla początkujących i z różnych questów. pozdrawiam.
  4. Witam już was śledzę od dłuższego czasu, zainteresował mnie stary już dość screen od Shitake i mam kilka pytań do administracji. 1. Jak będą wyglądały te sagi? Czy będzie to tylko idź zabij potwora i na tym koniec czy będą jakoś bardziej rozwinięte, chodzi o jakieś misje przygotowawcze czy coś? 2. Macie jakieś pomysły na dalszy rozwój rozgrywki prócz pvp? chodzi o to że gdy gracz już np. osiągnie te przykładowe ssji4 to już mu się grać nie będzie chciało bo już wszystko osiągnął i posiada wszystkie techniki i wszystko staje się monotonne. 3. Czy będzie dużo misji pobocznych, tasków, misji na odblokowywanie lokacji lub questowych? A i jeszcze co do samych questów czy będą jakieś fajne zagadki coś podobnego do real tibi że gracze bardzo długo musieli się nad niektórymi nagłowić żeby wykonać?
×
×
  • Create New...