Jump to content

Alzotr

Members
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Alzotr last won the day on July 1 2018

Alzotr had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

About Alzotr

 • Birthday 08/23/1999

Recent Profile Visitors

733 profile views
 1. Alzotr

  Server ON\Off

  Po prostu pewnie jakieś ddosy przypuszczam bo przez logowanie graczy to raczej nie bo i tak jest ograniczona ilość.
 2. Siemka, Osobiście jestem troszkę znudzony zwykłymi serwami open tibii. Forum/fp fb śledzę prawie, że od początku. Uważam, że nadaję się na closed beta test'y - zazwyczaj jak podoba mi się serwer to staram się bardzo udzielać w rozwój serwera czy pomoc nowym graczom na ile mogę. Co tu się więcej rozszczulać, napisałem krótko zwięźle i na temat, decyzję podejmie Administracja. Pozdrawiam, Alzotr.
 3. Alzotr

  Przebieg rozgrywki

  To pewnie góra XD Bo widać zółte (co oznacza wejście na poziom wyżej)
 4. Witam, moim zdaniem dobrym pomysłem jest dodanie shoutbox'a na forum żeby ułatwić komunikację (Użytkownik->Użytkownik; Użytkownik->Administracja; etc...). Po co robić zbędny spam postami, gdy można to rozwiązać to w taki sposób i będzie to o wiele wygodniejsze do takich luźnych rozmów czy drobnych pytań odnośnie ROTS albo czegoś innego. Pozdrawiam, Alzotr.
 5. Alzotr

  System PVP

  Ogladalem, z tygodnia na tydzień jeszcze na odcinki czekałem. Nie chce mi się argumentować ale moim zdaniem te propozycje nie maja prawa bytu na open tibii, może jedynie te sezony w jakiś sposób można wykorzystać ale battle royal watpie żeby to dzialalo na tibii, team vs team spoko. //edit Co do tych sezonów, to walnij jakiś pomysł.mi tylko przychodzi do głowy reset fragow co x czas i za top 3 nagroda. Pozdrawiam, Alzotr.
 6. Alzotr

  System PVP

  Nie uważam, że coś takiego będzie. Zdobywanie poziomu/umiejętności będzie czasochłonne, sami Twórcy pisali to w zapowiedziach. Więc mijałoby się to z celem gdyby ktoś męczył się z zdobyciem poziomu/umiejętności czy też wydropieniem przedmiotów, etc. i co jakiś czas były by nowe sezony (aka Fortnite, proszę skończcie z nawiązaniami do tej gry. Pierw Battle Royal a teraz sezony...). Myślę, że nie muszę więcej tłumaczyć. Jeśli grałeś w jakiekolwiek Open Tibia Ots'y to powinieneś się trochę na tym znać. Pozdrawiam, Alzotr.
 7. Obstawiam, że przed oficjalnym startem zostanie dodany taki dział na forum bo to 'podstawa forum otsów'. //edit Oczywiście to moje zdanie, bo dla mnie jest w większości taki cel takich forum - poradniki dla Newbie, ogłaszanie aktualizacji, przerw technicznych, eventów, etc. Przypuszczam, że: Dyskuje - wszystko co związane z serwerem, ew. dragon ballem. Dyskuje Ogólne - rozmawiacie o wszystkim o czym chcecie w danym temacie (np. Wasza ulubiona muzyka; Kto ogląda inne anime niż dragon ball; etc). Ogłaszanie, że mogą się odbyć jakieś przerwy techniczne? Np. Planowany jest jakiś event w danych dniach (w postaci: x2 exp, etc) bądź, że organizowany jest jakiś event interaktywny przez Administrację.
 8. Alzotr

  Przebieg rozgrywki

  Dla mnie trochę dziwne pytanie, to jest mniej więcej powiedzmy, dużo ulepszona open Tibia. Także myślę, że możesz założyć tyle postaci na ile pozwoli limit na danym koncie.
 9. Alzotr

  System PVP

  @Xukio Tylko jak na moje, na te closed beta wybierzcie osoby z forum najaktywniejsze i wtedy jak już resztę kodów aktywacyjnych na forum czy też fb. Myślę, że tak będzie najbardziej fair, niektórzy pewnie 'jak ja' czekają od listopada tamtego roku. Byłoby miło gdybyście docenili tych oczekujących już tak długo. :)
 10. Alzotr

  System PVP

  @Xukio Jak cenowo będzie stało Premium, np. 30dni? i kiedy się spodziewać tej bety, bo nie mogę się doczekać! (lipiec czy sierpień, jak już?)
 11. Alzotr

  Przebieg rozgrywki

  @Xukio No to czekam z niecierpliwością.
 12. Alzotr

  Przebieg rozgrywki

  @Xukio Jak tam, kiedy zapowiedź Gohana albo jakieś nowości? Mam nadzieję, że nie zawiedziecie grona osób oczekujących na Wasz projekt. //edit Ja już czekam od października.
 13. Alzotr

  Przebieg rozgrywki

  Oo, fajnie coś takiego przeczytać. Jestem chętny jako pierwszy, wyczekuję informacji o rekrtuacji na tą closed betę czy coś w tym stylu.
 14. Alzotr

  Przebieg rozgrywki

  Bardzo fajnie, jeśli to możliwe to załącz jeszcze Namek i Hell. Z góry dzięki!
 15. Alzotr

  Przebieg rozgrywki

  Coś się stało czy po prostu prace nad serwerem stanęły, że 0 informacji?
×
×
 • Create New...