Jump to content

PffAff

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

280 profile views
 1. PffAff

  Server ON\Off

  Jak tam u was możecie się obecnie zalogować czy tylko u mnie jest problem ? Wydaje mi się że serwer na razie jest wyłączony.
 2. PffAff

  Postacie

  Proponuję by administracja bądź już gracze po testach umieścili tu opis i informacje na temat postaci : 1. Które z postaci to typowy tank, healer, mag, walka wręcz, dystans. 2. Statystyki postaci na starcie która ile ma hp\many i ile wpada po każdym lvlu.
 3. PffAff

  Przebieg rozgrywki

  Takich jak Ty i ja z pewnością jest wielu Trzeba liczyć na szczęście i wiadomość w sprawie kluczy. Życzę sobie i wam powodzenia Czy będzie wymagany lvl na używanie jakichś przedmiotów ?
 4. Również chciałbym otrzymać klucz do beta wersji by od najwczesniejszego etapu gry moc testować projekt, wyłapać plusy jak i minusy. Zamierzam podzielić się z twórcami swoją opinią by serwer jak najszybciej mógł wystartować w wersji finalnej bez błędów. Jestem bardzo ciekawy jak będzie przebiegała rozgrywka gdyż wychowałem się na Dragon Ball i Tsubasa. Za 2tyg będę na urlopie także będę miał mnóstwo czasu do testów. Liczę że będę mógł podzielić się również z forum moimi spostrzeżeniami. Pozdrawiam i do zobaczenia już w beta testach! 😊 PS. Jako pierwsza osoba na forum zainteresowalem się projektem gdy tylko zobaczyłem go w sieci.
 5. Mam kilka pytań dotyczących gry. Czy dialogi oraz przedmioty będą w języku polskim ? Czy podczas śmierci traci się część przedmiotów i exp ? Czy będą dostępne jakieś blessy aby zapobiec trochę w utracie lvla ? Dostępny będzie system party a jeśli tak to czy jakoś wpłynie on na wspólny hunt (jakiś dodatkowy % do expa) ? Rozumiem że czary będą na hotkeye ale czy miksturki lecznicze także ? Będzie coś takiego jak konto premium (co takiego da jeśli będzie) ? Czy będzie item shop ? Postacie które są do wyboru różnią się umiejętnościami czy bez różnicy kogo wybierzemy a umiejętności nauczymy się w grze a może każda klasa ma przypisane umiejętności tylko dla danej klasy ? Jak wiele osób będzie w stanie pomieścić serwer by płynnie działał ? Jest maksymalny lvl bądź skille ? Co można zyskać przywołując smoka ? Twórcami gry są Polacy ? Czy dostępny będzie Polski GameMaster\ Osoba pomocna w grze ? Czy gra opiera się na silniku Tibi a może jest inny bądź zmodyfikowany ? Obowiązywał będzie system czaszek za zabójstwa ? Jak będzie on wyglądał ? Pvp będzie dostępny na całym świecie czy tylko na arenach ? Trening polegał będzie trochę na zręczności ale tak czy siak będzie trzeba siedzieć przed komputerem by wytrenować postać czy będą jakieś offline treningi ? Gra będzie dostępna na IOS bądź Androida ? Czy będą beta testy i postacie będą skasowane po wystartowaniu już głównej wersji gry ? W jakim przybliżonym terminie można spodziewać się włączenia serwera ? Myślę że dużo część osób będzie miała podobne pytania także czekamy z niecierpliwością na odpowiedź
×
×
 • Create New...