Jump to content

AbaddonII

Members
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Dziękuję uprzejmie, bardzo pomocny poradnik. U mnie wsiadanie i zsiadanie z chmurki to tab, a nic nie zmieniałem w ustawianiach, więc u was może też tak być. Pozdrawiam.
  2. Witam, zapraszam serdecznie na Polski Serwer poświęcony Dragon Ball, Return of the Saiyans. Link do serwera, do 100 osób, później możliwość podania nowego linku: https://discord.gg/R84DEnsGk3 . Każdy bez względu na swój wiek, płeć, religie, pochodzenie, jest u nas mile widziany. Im więcej nas na serwerze tym lepiej, tylko osoby posługujące się językiem polskim. Pozdrawiam serdecznie. Zdjęcie tylko i wyłącznie dla uatrakcyjnienia artykułu.
  3. Dziękuję, myślałem że może mam złego klienta, bo nie mogłem się zalogować. Musiałem coś źle wpisywać, sam nie wiem co, ale już działa. Pozdrawiam.
  4. Jak można zagrać na serwerze, Universum II: Uranai Baba? No bo zarówno w dziale download na waszej oficialnej stronce nie ma klienta tego serwera jak i w kliencie gry, na liście serwerów nie ma Universum II: Uranai Baba. Proszę o pomoc.
×
×
  • Create New...