Jump to content

Gosexnoexp

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral
 1. Od kilkunastu dni gram po 2h dziennie i mam 115 lvl. Jeśli chciałoby mi się bardziej, w te 2 h zrobiłbym 120+. Jeśli padnę, a zdarzało mi się kilka razy, spadało mi po 30% expa (120 lvl). Gdybym grał "jak dawniej" już podbijałbym lvl 200 lvl + i nawet bym nie zauważył. Serwer działa miesiąc. Nie wiem, czy to jest serwer typu eventy z expem x2 i lvle 500+ w niedługim czasie. Mam nadzieję, że nie.
 2. Aim for cages, not monsters.
 3. Gracze, którzy chcą grać po 10h+ i tak będą to robili, ze staminą i bez - bez różnicy. Takie rozwiązanie jak jest fair w stosunku do tych, którzy nie mają tyle czasu, a trzymają jakąś "topkę" przez efektywną grę. Nie zmieniałbym, lvl to nie wszystko. Właśnie przez to, że gracze maniaczą ponad normę później zniechęcają się do gry, bo w 2-3-4 tygodnie mają 90% zaliczone.
 4. Równie dobrze, ktoś może kupić sobie 10-15 domków i trzymać je "na dobry moment sprzedaży" i np. windować ceny pod sufit. Ciekawe, czy graczom pasuje taka patologia.
 5. Hey, Check the changelog / changes on the new patch.
 6. I play Vegeta and every time I compare my abilities (dmg, passive, hp etc) I almost get laughted on in game by other players. I play 95+ Vegeta and I would gladly start even this so-called boring Buu. The only reason I still play this char is my own "sick" fancy about him in anime/manga.
 7. Gram: Vegeta, lvl 86, 70 focus. Vegeta nie ma żadnego, nawet słabego AOE więc ciężko expić "masówkami" jak ma to miejsce u innych postaci. Do tego momentu korzystam z kienzana, który jest na poziomie 15 lvla (!), bo jest jakkolwiek użyteczny jako "aoe", mimo bicia po 850. Umiejętność na 80 lvl w ogóle nie działa (jeśli bije x2 po 40, a później 1,4k przy 70 focusie to znaczy, że nie działa w ogóle). Przy 86 lvl i 70 focusie mój max dmg to 1,9k z Final Impact, co i tak zadaje takie obrażenia gdy mobek już pada, a nie standardowo - normalnie po 1,6k. Sugerowałbym jakikolwiek lekki boost w postaci CZEGOKOLWIEK dla tej postaci. Pozdrawiam serdecznie Gosexnoexp
 8. I think that one pays enough to manipulate location of a puar over ONE certain account.
 9. Sytuacja dwuznaczna, ale prawdą jest, że setki ludzi wydaje na grę na serwerze spore pieniądze i oczekuje pewnego rodzaju profesjonalizmu - ja np. dostaje crushe po każdym monster zone evencie i w dp gdzie stackuje się z 100+ ludzi i nie płaczę, bo miło mi się gra w o wiele ładniejszą wersję silnika Tibii. Tak jak koledzy wspominają jest masa ludzi, którzy stoją sobie na respach, spamują umiejętności i za to nie ma bana? ^^ Notyfikacji od Beerusa nie pojawia się aż tyle żeby sądzić, że ich wszystkich czyścicie. Admini na serwerach opartych na silniku Tibii mają władzę autorytarną i mogą robić wszystko. Na to godzą się wszyscy gracze, ale "władzy" trzeba używać mądrze Panie Adminie. Pozdrawiam Gosexnoexp
×
×
 • Create New...