Jump to content

Dustek

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dustek - jakakolwiek wolna liczba 145/146/150 ect
 2. Co myślicie o tym, że exp stage jest strasznie mały i bardzo długo biję się lvl,przez co niestety, wielu moich znajomych odpuściło sobie grę(chodzi mi o to, żeby nie wbijać wszystkich transów w tydzień tylko o tym, że dla przeciętnego grajka trans na 140lvl jest wyczynem a ostatni trans jest niemożliwy). Umierając dwa-trzy razy pod rząd traci sie kilka godzin gry przez co odechciewa się grać, bo nie można kupić normalnych blessów tylko "aola"
 3. Czy ostani czar Vegety, na 130lvl to żart czy kpina z graczy vegety? Czar, na który czekam 15 sekund, zabiera mi ~30% many bije około 2000, czyli mniej niż "Big bang attack". Przecież to jest żart. Myślałem, że Vegeta jest taka słaba bo ostatni czar jest bardzo mocny, ale upewniłem się, że jest słaba i taka ma być. Może jakiś rework tego czaru?
 4. mumie i szkiele czambery - totalny bezsens, lord yao, - niby miało być lepiej a dla mnie jest gorzej, łatwiej mi się je biło jak miały więcej hp i mniejsze obrażenia niż teraz, wcześniej nie expiłem i dalej nie zamierzam, vampire - biły dużo, biją więcej, loot tragiczny ( robiłem daily i wyszedłem na -5k) są totalnie bez sensu i nie wiem kto na nich będzie skoro są pterozaury , pterozaury - nie wiem po co jest zmiejszanie expa skoro chłop co robi pg całymi dniami ma ledwo 160lvl, ostatni trans wbije po roku gry o ile wcześniej ots nie padnie, namki warriory itd - o nich lepiej w ogóle się nie wypowiadać kiri - zwiększanie obrażen tego potwora jest żartem szkielety, warriory, mumie - może być, nie robi mi różnicy O reszcie potworów nie będę się wypowiadał bo na nich nie expie, ale powiem tyle, że zamiast zajmować się takimi rzeczami, których gracze nie oczekując moglibyście zajmować się dodawaniem kolejnych tasków, sag, misji, to co robicie jest pierwszym krokiem do destrukcji servera, pozdrawiam cieplutko Polecam osobom, którym skończy się pacc, nie aktywować następnego tylko poczekać aż naprawią server, ja tak zrobię i wam też polecam.
 5. Aktualnie zrobienie taska daje tyle expa, że po oddaniu zastanawiamy się czy było warto robić.. Mój pomysł jest taki, żeby to zmienić i : 1 stage taska - 30% expa 2 stage taska - 50% expa 3 stage taska - 70% expa Tak samo daily, moim zdaniem powinien dawać minimum 50%.
 6. ja bym to zrobił tak, że : 1. albo skrócić czas regeneracji minuty zielonej staminy przykładowo z 10 minut za minutę do 6-7 2. lub okres od 120 min do 0 min staminy z 10% expa bonusowego zmienić na 25-30%.
 7. Również jestem Vegetą o której mówisz Final Flash jest bardzo słaby a "finger beam" nieużywany, "blaster burst" o którym pisałeś też nijak nie ma się z combem, wali pierwsze 2 bezsensowne hity po czym finalnie zadaje obrażenia równe innym naszym czarom. Średnio o 1000 większe ma obrażenia gohan w obszarze na pół ekranu niż my z naszego jednego z lepszych czarów.
 8. Mam taką sugestię aby troszkę z edytować transa Vegety na 140lvl, mianowicie chodzi mi oto żeby do istniejącego wyglądu dodać charakterystyczną literkę "M" co by pasowało to lore świata dragon ball i dała dużo większy sens owej transformacji. Pozdrawiam
 9. Dustek

  Small patch!

  Mogli by chociaż napisać, o której mniej więcej włączą z powrotem, nie wiem czy poczekać chwilę, czy iść spać... zero informacji...
×
×
 • Create New...